gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Turkuaz dekorasyon Turkuaz renk uyumu Turkuaz beyaz kombinasyonu dekorasyon örnekleri

Turkuaz rengini çok seviyorum. Bu sene dekorasyonda en yaygın kullanılan renklerden biri aynı zamanda. Bu renk, bir perde fonu yada bir dekorasyon objesi ile bile dikkatleri kendi üstüne çekmeyi başarır. Bana denizi anımsatıyor. O yüzden bu renk bana huzur veriyor. Turkuaz; Krem, kahve ve beyazla çok güzel uyum sağlıyor meleklerim. Turkuaz ve beyaz kombinasyonu ile yapılan dekorasyon örnekleri;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Mayıs 2012
Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Renk kombinasyonları Renk uyumu Dekorasyonda renk uyumu Kırmızı - Siyah dekorasyon örnekleri Selam meleklerim. Dekorasyonda kırmızı ile siyah kombinasyonu en yakıştırdığım kombinasyondur. Kırmızı ve siyah uyumunu bir çok yaşam alanında kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Kırmızı - Beyaz- Siyah renk kombinasyonları ile oluşturulmuş bir yatak odası Kırmız -Siyah kombinasyonlu bu mutfağı...
  2. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Mor - Gri uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Mor - Gri uyumu

Mor gri kombinasnonu Mor gri dekorasyon önerileri Mor dekorasyon örnekleri En sevdiğim renktir mor. Mor'a en çok yakıştırdığım renk ise gri. Oturma odama girdiğinizde bunu zaten anlayabilirsiniz:lau: Köşe koltuğum mor renkli, kırlentleri ise gri. Perde olarak gri kruvaze perde seçtim. güneşlik olarakta eflatun renkli stor. Kruvaze perdenin tam ortasından ise gri ve mor boncuklu perde süs...
  3. Pembe - turkuaz uyumu

Pembe - turkuaz uyumu

Pembe turkuaz dekorasyon Genç odası dekorasyonu Biraz kalsik bir genç odası dekorasyonu olmuş. Beni çok boğdu. Ben olsam bu kadar şatafatlı bir dekorasyon seçmezdim. Pembe ve turkuazı birlikte kullanmazdım. Turkuaza en çok beyaz yakışıyor bence. Belki siz bu pembe turkuaz ile dekore edilmiş genç odasını beğenirsiniz meleklerim.
  4. Kahverengi mobilyalarla turkuaz uyumu

Kahverengi mobilyalarla turkuaz uyumu

Kahverengi turkuaz uyumu Turkuaz dekorasyon örnekleri turkuaz rengini çok severim. Evimde kullanmadım ama pişman mıyım. Galiba evet. Turkuaz bir eve canlılık katıyor bence. turkuaza en iyi giden renkelr turkuaz pembe uyumu yada turkuaz kahve uyumu bence. Salonum krem kahve. Acaba turkuaz renkli kırlentler turkuaz objeler alsam o havayı sağlayabilir miyim. buyrun meleklerim kahverengi ve...
  5. Dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı?

Dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı?

dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı,dekorasyonda renk uyumu,dekorasyonda renk uyumunun önemi,dekorasyonda renkler nasıl olmalı,evde renk uyumu nasıl yakalanır,dekorasyonda renk uyumu hakkında bilgiler Mimari ve dekorasyonda başarılı sonuçlar elde etmek için, tüm ayrıtılar kadar renk kombinasyonlarında çok dikkatli ve bilinçli seçilmesi gerekir. Her rengi tamamlayıcı başka bir renkle...

Sayfayı Paylaş