gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kahverengi mobilyalarla turkuaz uyumu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

[SUP]Kahverengi turkuaz uyumu Turkuaz dekorasyon örnekleri[/SUP]
    turkuaz rengini çok severim. Evimde kullanmadım ama pişman mıyım. Galiba evet. Turkuaz bir eve canlılık katıyor bence. turkuaza en iyi giden renkelr turkuaz pembe uyumu yada turkuaz kahve uyumu bence. Salonum krem kahve. Acaba turkuaz renkli kırlentler turkuaz objeler alsam o havayı sağlayabilir miyim. buyrun meleklerim kahverengi ve turkuaz ile yapılan dekorasyon örnekleri

Kahverengi mobilyalarla turkuaz uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilya ve Duvar Kağıdı Uyumu

Mobilya ve Duvar Kağıdı Uyumu

melekler mekanı mobilya Mobilyam duvar kağıdım ile uyum içerisinde olmalı diyorsanız ve bu uyumu biraz daha abartmak istiyorsanız bu ev tam size göre. Melişlerim hiç değilse bir fikir olmuş olur :)
  2. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Turkuaz dekorasyon Turkuaz renk uyumu Turkuaz beyaz kombinasyonu dekorasyon örnekleri Turkuaz rengini çok seviyorum. Bu sene dekorasyonda en yaygın kullanılan renklerden biri aynı zamanda. Bu renk, bir perde fonu yada bir dekorasyon objesi ile bile dikkatleri kendi üstüne çekmeyi başarır. Bana denizi anımsatıyor. O yüzden bu renk bana huzur veriyor. Turkuaz; Krem, kahve ve beyazla çok güzel...
  3. Pembe - turkuaz uyumu

Pembe - turkuaz uyumu

Pembe turkuaz dekorasyon Genç odası dekorasyonu Biraz kalsik bir genç odası dekorasyonu olmuş. Beni çok boğdu. Ben olsam bu kadar şatafatlı bir dekorasyon seçmezdim. Pembe ve turkuazı birlikte kullanmazdım. Turkuaza en çok beyaz yakışıyor bence. Belki siz bu pembe turkuaz ile dekore edilmiş genç odasını beğenirsiniz meleklerim.
  4. Turkuaz ile kremin muhteşem uyumu

Turkuaz ile kremin muhteşem uyumu

turkuaz salon dekorasyonu turkuaz krem dekorasyon Bu sene turkuaz rengi oldukça mda. Bu turkuaz krem salon dekorasyonu da oldukça modern bir görünüm oluşturmuş. Puf, berjer koltuklar ve kırlentlerle yakalanan ambiyans oldukça göze hitap ediyor.
  5. Turkuaz Kahverengi Uyumlu Salon Dekorasyonları 2014

Turkuaz Kahverengi Uyumlu Salon Dekorasyonları 2014

kahverengi turkuaz dekorasyon, turkuaz kahverengi dekorasyon, kahverengi turkuaz salon dekorasyonu Sevgili melekler, özellikle salon dekorasyonlarında fazla renk kullanmaktan kaçınanların seçeneği krem ya da kahverengi tonları oluyor. Ancal salonlar tamamen bu tonlarda döşendiğinde salonda bir tekdüzelik hakim oluyor. Bunun için de ortama farklı ve canlı bir renk katmak gerekiyor. Bej ve...

Sayfayı Paylaş