gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Gümüş turkuazla yapılmış harika dekorasyon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şık salon dekorasyonu Turkuaz kırlent kullanmı
    Şık salon dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız turkuaz ve gümüş renginin büyüsünden yararlanabilirsiniz. Modern salon dekorasyon örneği size fikir verebilir. Beyaz da ortama aydınlık ve ferah bir görünüm katıyor.

Gümüş turkuazla yapılmış harika dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika turkuaz takılar..

harika turkuaz takılar..

turkuaz takılar turkuaz takı tasarım takı
  2. dekorasyonda turkuaz modası

dekorasyonda turkuaz modası

Dekorasyonda turkuaz rengi Turkuaz dekorasyon Turkuaz rengini çok seviyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor. Sizde evinizi turkuaz rengi ile dekore etmek istiyorsanız, bu dekorasyon örneklerine bir göz atın derim. En çok salon dekorasyonunda güzel duruyor bence
  3. Turkuaz salon dekorasyonu

Turkuaz salon dekorasyonu

Turkuaz dekorasyon örneği Turkuaz evler Turkuaz rengi dekorasyon örneklerinde en çok turkuaz pembe uyumu nu seviyorum. bu turkuaz salon dekorasyon örneğinde iseturkuaz sarı ile kombinlenmiş. turkuaz ise çok baskın oalrak kullanılmış.Bence daha pastel bir turkuaz seçilmeliydi.
  4. Turkuaz krem salon dekorasyonu

Turkuaz krem salon dekorasyonu

Turkuaz salon dekorasyonu Turkuaz krem dekorasyon örnekleri Turkuaz rengi son dönemlerde dekorasyonda yaygın olarak kullanılıyor. Dekorasyonda turkuaz modası evde her mekanda uygulanıyor. Bu krem turkuaz dekorasyonlu salonu da çok beğendim.
  5. Turkuaz renkli ev dekorasyonu ile harika görünümler

Turkuaz renkli ev dekorasyonu ile harika görünümler

İç mekanların renk değişiminde birçok renk kişilerde farklı algılar oluşturmaktadır. Bu nedenle renk tercihinde bulunmak için birçok kişi o senenin trend renklerini ya da renklerin uyumlu bir biçimde bir araya gelip dekorasyonda değişim tercihinde bulunma fırsat değerlendirmesini uygulamaya geçirmektedirler. Bir zamanlar en trend renk olarak bilinen turkuaz renk ile oda görünümlerinizde...

Sayfayı Paylaş