gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Demet Akalın - Allah'ın Emri Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Çok güzel çok duygusal harikulade bir parça....

Ne güzel başlamıştı bu hazin hikaye
    Kim bilirdi ki böyle
    Yanıp yanıp dönecekti bir küle
    Söz değil beni kıran inciten
    Özdeki saf ihanet
    İlk defa beni ağır yanılttı hislerin
    Bittik nihayet

Bilirsin kolay kolay pes etmem
    Öyle çok çabuk tüketmem
    İçime atar acıyı yaşarım her an
    Peki sen bilir misin
    Yalansız karşılıksız gerçek aşkı
    İnanır mısın böyle yürekten dinle

Aklım başımda değil ki gözlerinde
    Üzdüysem birtanem kusura bakma
    Bu dünyada olmasa elbet ahrette
    Kavuşacağız zaten o Allah'ın emri

Demet Akalın - Allah'ın Emri Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Boşuna Şarkı Sözü

Demet Akalın - Boşuna Şarkı Sözü

sıla boşuna şarkı sözü demet akalın serdar ortaç boşuna sözleri demet akalın serdar ortaç şarkı sözü Tartışmasız harika bir parça.Kesin dinleyin :) Gözlerimden kayıp gitti yollar Düştüm ardına seni bulamadım Ne aşklar yaşadım bugüne kadar Senin gibi vicdansıza rastlamadım Boşuna üflemişiz o mumları Boşuna kum olmuş ayaklarımız Yağmurlar boşuna ıslatmış bizi Boşuna izlemişiz aşk filmleri...
  2. Demet Akalın - Dur Şarkı Sözü

Demet Akalın - Dur Şarkı Sözü

demet akalın 2011 demet akalın duygusal şarkıları Fena halde duygusal ve dramatik bi parça :) Daha fazla uzatma dur Her yalan söz bana dokunur Sen bilmezsin adı gurur Yalvarırım benden uzak dur Benden uzak dur Benden uzak dur Kirlettiğin o saf ve temiz duyguları Kendi elinle çaldın gönül kapımı Aşk bir ibadettir çok günaha girdin Aldığın tek bir nefesi haketmedin Adımı duyduğun anlarda...
  3. Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

demet akalın kandırma kendini dinle Bu şarkı harbi tam bir zirve yahu...Dinle ve kop.... Kandırma kendini bitmedim görüyorsun Şimdi kimin başına çoraplar örüyorsun Kafama koyarsam alırım öcümü Öyle unuturum belki acımı Senin verdiğin o sahte tacını Ben zaten hiç takmamıştım Altın çamura düşerse değeri kaybolur mu ? Yeniden doğdum desem acaba moralin bozulur mu ? Artık uzaktan bakar, bakar...
  4. Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü -Demetin rota adlı şarkısını dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ben artık ezbelermek için sizden Demet Akalın Rota Şarkı sözlerini rica ediyorum.
  5. Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

Demet Akalın İntikam Şarkı Sözleri Bu kalbi kıranlar cezasız kalmadı Senin farkın ne ki ucuz kurtulacaksın? Yalansız bir dünya var ama uymaz sana Peki benden sonra kimi kandıracaksın? Hariçten gazel okumasın hiç kimse Ne çektiğimi benden başkası bilemez Özrün de bir karizması kalmadı Aman eksik olsun vallahi istemez Vicdanın konuşacak uykuların kaçacak Bütün olup bitenin hesabı sorulacak...

Sayfayı Paylaş