gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın Sabıka şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet akalın sabıka şarkısı, şarkı sözleri sabıka sözleri, sözü, burada arkadaşlar
    "Aşk" adını verdiği albümünün ikinci klibini çektiği "Sabıka" adlı şarkısı ile oldukça iddialı olan Demet Akalın'ın bu güzel şarkısının sözlerini yani Sabıka sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Kalbime kurdum mahkeme,
    Yargıladim seni her gece,
    Hafifletiçi bir bahane, bulamadım!

Bu sefer kendini yakalattın,
    Konuşaçak, korunaçak bir aşk bırakmadın!

Kalbime kurdum mahkeme,
    Yargıladim seni her gece,
    Hafifletici bir bahane, bulamadım!

Yukarda Allah var diye kendimi yokladım,
    Hakkın varmi diye bir baktım,
    Aklımı baya bir zorladım, yapamadım!
    Aşk gözünü açtı!

Ne bir dakika alırım, yok, yok, yok,
    Ne bir dakika veririm, yok, yok, yok,
    Hayatın kıymetini, senden iyi bilirim!

Sen aşık olanı üzdüysen eğer,
    Aşkın sihrini bozduysan eğer,
    Cezalısın, artık sabıkalısın! (2x)

Demet akalın Sabıka klibi için BURAYA TIKLAYIN

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ismail yk- psikopat -güzel olmuş....

Demet Akalın Sabıka şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Çanta Şarkı sözü

Demet Akalın - Çanta Şarkı sözü

çanta ile ilgili sözler Bu şarkıyı dinlerken nedense içimden bi şeyler kopuyo :) Gidiyorum şimdi elimde bi yürek Bu sonuca nasıl geldik delice severek Güm güm atıyor çok üzülerek Ölüyorum ama gidiyorum Gücüme gidiyor kurduğun cümleler Düştüğüm hallere inanamıyorum Üstümde kurduğun edepsiz baskıya Dayanamıyorum Bu sabah aynada kendime bir söz verdim Belki de bu aşka ve sana zarar verdim...
  2. Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

Demet Akalın - Zirve şarkı Sözü

demet akalın kandırma kendini dinle Bu şarkı harbi tam bir zirve yahu...Dinle ve kop.... Kandırma kendini bitmedim görüyorsun Şimdi kimin başına çoraplar örüyorsun Kafama koyarsam alırım öcümü Öyle unuturum belki acımı Senin verdiğin o sahte tacını Ben zaten hiç takmamıştım Altın çamura düşerse değeri kaybolur mu ? Yeniden doğdum desem acaba moralin bozulur mu ? Artık uzaktan bakar, bakar...
  3. Demet Akalın Sabıka klibi

Demet Akalın Sabıka klibi

demet akalın, aşk albümü, 2011 albümü, albüm, şarkıları, sabıka, şarkısı, klibi, yeni klibi, son klibi, resimler, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Son dönemlerde, Önder Bekensir'le yaşadığı ayrılıkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın, iyi bir zamanlama yaptı ve "Aşk" adlı albümünün ikinci klibini "Sabıka" adlı şarkısına çekti Melek'lerim. Demet Akalın,...
  4. Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri

Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri

Pırlanta Şarkı Sözleri Sadece sen mi kurnazsın Yalanına çocuklar inansın Bende ne noksan ne eksilen var Seni yüzde doksan etkileyen var Tercihine saygı duyacaktım Efendi efendi susacaktım Ne zaman ki gerçeği öğrendim Gülmekten ölecektim Özgüveni tavan eksik afilli Avucuna almış seni besbelli Şirazeni kaydırmış temelli Minicik kaldırım taşı pırlantaya mı karşı Özgüveni tavan eksik...
  5. Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

Demet Akalın İntikam Şarkı Sözleri Bu kalbi kıranlar cezasız kalmadı Senin farkın ne ki ucuz kurtulacaksın? Yalansız bir dünya var ama uymaz sana Peki benden sonra kimi kandıracaksın? Hariçten gazel okumasın hiç kimse Ne çektiğimi benden başkası bilemez Özrün de bir karizması kalmadı Aman eksik olsun vallahi istemez Vicdanın konuşacak uykuların kaçacak Bütün olup bitenin hesabı sorulacak...

Sayfayı Paylaş