gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Yalan Sevdan

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Verdiğin herşeyi Al götür sevgilim Bende kalmasın
    Eski bir resimde kayboldu gülüşlerim
    Soldu ümitlerim

Sen ne acılar verdin neler götürdün
    Çık kalbimden

Yalan Sevdan
    Bitmeyen cefam
    Ben vazgeçtim Senin aşkından

Yalan Sevdan Bitmeyen cefam
    Yoruldu kalbim senin aşkından
    Senin aşkından

Demet Akalın - Yalan Sevdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Zor Sevda

Demet Akalın - Zor Sevda

Yaşamaktan kaçmadım ki Sevdandan korkmadım Daha önce sevmedim ki Ölür gibi tapmadım Yüreğimin tam ortası Duraklı aşk vahası Değerini bilmedin ki sen Hakkım var, ah çare yok Ben sana sen ona deli yar Gitmek var, kalmak zor Ah bunu bir de bana sor Senle yansamda sönecek bu zor sevda Sonu yok anladım bu bir veda Senle yansamda sönecek bu zor sevda Sonu yok anladım bu bir veda
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş