gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben ölmeden önce Bir sürü dostum vardı Ben ölmeden önce
    Bir sürü düşüm vardı
    Ben ölmeden önce
    Bir sürü aşkım oldu
    Ben ölmeden önce
    Bir sürü hatam oldu

Her şeye rağmen
    Pişman değilim

Ama yine de
    Bazen düşündüğümde
    Bir gün gelir de
    Yaşarım ben de yine

Tüm aşklarım
    Yalan mıydı ey Tanrım
    Çok yalnızım
    Eriyorum yavaş yavaş, yavaş yavaş

Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan

Demir Demirkan

Demir Demirkan 12 Agustos 1972 yılında Adana'da doğdu.Üniversite yıllarından önce Ankara ve İzmir'de,daha sonra ise Bilkent Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünde öğrenim gördü. Üniversite yıllarında Pentagram gurubuna gitarcı olarak katıldı. Pentagram gurubu ile "Trail Blazer" albümünü tamamladıktan sonra Los Angles, CA'ya taşınarak 1992 de Musicians Institute'da...
  2. Demir Demirkan - Gümüş

Demir Demirkan - Gümüş

Uykum yok kafam güzel Sabah erken Damlalar denize çiselerken Yalnızım birkaç saat daha Bu sahilde bıraktım seni dün gece Öptüm son kez sessizce Yüzümde o sahte gülümsemeyle... Gümüş renkli güne başlarken Yağmur altında ağlarken Kokun var üstümde Şafakta bu sahilde Gümüş renkli güne başlarken Yağmura karşı ağlarken Kokun var üsümde Şafakta bu sahilde Bir hata sandım seni Dün gece kaldık...
  3. Demir Demirkan - Göçmen

Demir Demirkan - Göçmen

Yerim yurdum dar geldi elimde olan az geldi çok bilmek dünya derdi derdim beni vurdu yola aşk istedim yaş verdi çok istedim az geldi alem bana ters geldi halim beni vurdu yola göçmen oldum yürür oldum kendi kendimi arar oldum göçmen oldum sensiz oldum neler umdum neler buldum vay
  4. Demir Demirkan - Aşktan Öte (akor)

Demir Demirkan - Aşktan Öte (akor)

aşktan öte tab aşktan öte akor demir demirkan tab varmı akor demir demirkan notaları ---4-1-0------0----------------------------- ----------------1-0---0--------------------- ------------------------2-1----------------- -------------------------------------------- -------------------------------------------- --------------------------------------------...
  5. Demir Demirkan Aşktan Öte Akor Tab Nota

Demir Demirkan Aşktan Öte Akor Tab Nota

Demir Demirkan Aşktan Öte nota tab akor Demir Demirkan Aşktan Öte Akor Demir Demirkan'ın seslendirdiği Aşktan Öte adlı şarkının notalarını ve akorunu sizlerle paylaşıyor ve ilgili tüm misafirlerimizin bu konumuzdan faydalanmasını istiyoruz Melek'ler. E F E Düşelim cennetten yeryüzü oyununa E F E Kanalım sarhoşken şu aşkın yalanına E F E Gireceksek girelim gel kız günaha E F E...

Sayfayı Paylaş