gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz - Çare Sende

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yenik dustu askta gonlumun, senden baska care yok! Vurgun yedi su yuregim, dayanacak halim yok...
    Sana cikar her bir y kalmadiki hic bi umudum.
    Ne olacak benim sonum, senden baska care yok!

Care sende, derman sende, sabir kalmadi bende...
    Umut sende, sifa sende, aradigim ask sende!

Hasret sardi dort yanimi, sabredecek gucum yok.
    Kor atesler yuregimde, dayanacak HALIM YOK!

Deniz - Çare Sende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Yolcundum Ben Senin

Deniz Arcak - Yolcundum Ben Senin

Durmuştum bir avuç toprağın üzerinde Beklerken kendimin sessizliğinde Senden önce hiç umudum yoktu Susardım sen gibi kendi kendime İlk önce ellerin dokundu tenime Sonra nefesin doldu gülen yüzüme Şimdi en sıcak iklimindeyim Sana bilmediğin ninniler söyleyeceğim Yolcundum ben senin Tarifsiz hasretin Ömrün her durağında Seni bekledim Yolcundum ben senin Sevgi dolu güneşin Ömrün her...
  2. Deniz - Seni Seviyorum

Deniz - Seni Seviyorum

Seni seviyorum biliyormusun, Seni seviyorum goruyormusun, Gonlumun umudusun, umudumun onurusun... Gunler boyu geceler boyu, senle olsam bir omur boyu! seni istiyorum biliyorum, ben seni seviyorum! Yuregimde sakli kudretimle, hem omurde, hem olumde, Ben seni seviyorum... Sen sevsende sevmesende, gonlume gelmesende... BEN SENI SEVIYORUM!!!
  3. Kimbilir, belki de sensin…

Kimbilir, belki de sensin…

Bir gece odamda yalnızken kapı çalındı. “Sen misin?” diye seslendim. Yanıt veren olmadı. Sadece uzaklaşan ayak seslerini duydum. Biliyordum, oydu. Geleceğini haber vermemişti ama gelmesi gerektiğini biliyordu. Tam o sırada gelmesi gerekiyordu. Gelmesi, kapıyı çalması gerekiyordu. Yapması gereken sadece buydu. Bana gereken de buydu. Onun varolduğunu bilmem gerekiyordu. Varolduğunu, bir...
  4. dede seni son kez göremedim...

dede seni son kez göremedim...

arkadaşlar şu gurbetin gözü kör olsun derler ya aynı. dedem bana aynı babam kadar yakındı baba dedemden bahsediyorum öbür dedem uzak olduğundan çok bağımız yoktu ama severdim allah rahmet eylesin. baba dedem çok yakındı bana onların yanında büyüdüm ben. dedem diyaliz hastasıydı 4 yıl olmuştu haftada 3 gün diyalize giriyordu.biz istnb. otururken doğum için memlekete geldim doğum yaptım 26 gün...

Sayfayı Paylaş