gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Aşkıma Ait

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Zorlama beni yine sen kandırdın Anlamsız yere ben sevgisiz kaldım Sensiz de inan nefes alırım
    Sanma ki açmaz içimdeki güller
    Sensiz de inan nefes alırım
    Farzet ki aşka susamış gönüller...
    Korkmuyorum seni kaybetmekten
    Aşkıma ait söz etme
    Ben bilirim aşkın zamanını
    Ben istersem olur olur elbet

Deniz Seki - Aşkıma Ait konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Ağlamak Yok

Deniz Seki - Ağlamak Yok

Dünya bir şekil Bizse bir köşe Oturmuşuz da içiyoruz derinden Hayat bu değil Böyle olmamalı Biz ayak uyduramadık ki Bu halimize Ağlamak yok Söz verdim tanrıya Beni çok utandırdı Gözlerim Gülmeyi unutan Şu halimize Dön ne olur Bir uzaktan bak Küsmem küsemem Küsemem sana yemin ederim Gitmem gidemem Gidemem burdan canımı veririm Senin için
  2. Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

fecbook Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine Şarkıların günahı yok Acıtan sensin içimi Hangimiz istedi söyle Bu Adalesiz Seçimi Hayalim kırılınca İmkansızı umunca Korkular gerçek olunca Gözyaşım kurumuyor. Bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor Ben unuttum desem de yerin hala dolmuyor
  3. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  4. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  5. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...

Sayfayı Paylaş