gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Bırakıp Gidersen

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevmedim hiç kimseyi
    Kendimden başka
    Aklımdan geçmiyordu
    Düşmek bu aşka
    Gönlümce eğlenirdim
    Hiç düşünmeden
    Seni görmeden,
    Seni bilmeden
    Seni sevmeden önce

Hiç bitmeyecek
    Sanıyordum yanlızlık
    Gördüm ve aşık oluverdim
    Bir anda
    Kalbimde donmuş
    Buzları kırdım artık
    Yeniden doğdum,
    İçime doldun,
    Senin oldum sonunda

Beni bırakıp gidersen
    Başka birini seversen
    Aşkımı ziyan edersen
    Gözünün yaşına bakmam canım
    Beni bırakıp gidersen
    Başka birini seversen
    Aşkımı ziyan edersen
    Gözünün yaşına bakmam canım

Deniz Seki - Bırakıp Gidersen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Aşkıma Ait

Deniz Seki - Aşkıma Ait

Zorlama beni yine sen kandırdın Anlamsız yere ben sevgisiz kaldım Sensiz de inan nefes alırım Sanma ki açmaz içimdeki güller Sensiz de inan nefes alırım Farzet ki aşka susamış gönüller... Korkmuyorum seni kaybetmekten Aşkıma ait söz etme Ben bilirim aşkın zamanını Ben istersem olur olur elbet
  2. Deniz Seki - Affedemem

Deniz Seki - Affedemem

Hiç tanımadığım birini Bana tercih ettin Bense hiç üzülmedim Kim neden ayrıldın diye sorarsa Ayıp ettim dersin sonra da çekip gidersin Olmaz aşık olan bunu yapmaz Hani biz olgunduk kocaman olmuştuk Kalmaz yaptığın yanına kar kalmaz Sana benim gibi sımsıcak dokunamaz göreceksin Affedemem üzgünüm affedemem Sen yoluna benim daha çok yolum var Affedemem üzgünüm affedemem Sen yoluna benim daha...
  3. Deniz seki neden ağladı...

Deniz seki neden ağladı...

DENİZ SEKİ'NİN GÖZYAŞLARI Dün Akşam atv'deki İbo Show'un konuğu olan Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in bir şarkısı sırasında gözyaşlarını tutamadı... Televizyon gazetesi'nin haberine göre, İbrahim Tatlıses, programına konuk olan Deniz Seki'yi bir yıldır çağırdığını ancak Seki'nin özel hayatı nedeniyle çok fazla gündemde olduğu ve doğru bir dönem olmadığı için konuk olmayı tercih...
  4. Deniz Sekinin kolyesi

Deniz Sekinin kolyesi

deniz sekinin kolyesi, ilginç kolyesi, kolyesinin anlamı nedir diye merak edenler sizleri buraya alalım. Güzel şarkıcı Deniz Seki'nin bir tarafında Ayatel Kürsi yazılı olan kolyesinin anlamı neymiş; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Ödül almaya gelen sanatçılardan Deniz Seki, boynundaki ilginç kolyeleriyle dikkat çekti. Bir tarafında ‘Güler’in kızı Deniz’ yazan diğer tarafında ise ‘Ayetel...
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş