gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hoşlanmadığım Sözler Duydum Dilinden Çoktan Beridir Anlayamıyorum Neyinim Ben
    Sana Mı Kaldı Bana Hesap Sormak
    Sana Mı Kaldı Her şeye Kafa Yormak
    Delirdin İyice Saçmalıyorsun
    Kendi Kendini Yiyip Bitiriyorsun

Gel Bu İşi Yabana Atmayalım
    Dertleri Kederi Çoğaltmayalım
    Gel İpin Ucunu Bırakmayalım
    Kimseye Dert Anlatmayalım

Söz-Müzik: Deniz SEKİ
    Düzenleme: Murat YETER

Deniz Seki - Sana Mı Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...
  2. Deniz Seki Asansörde Mahsur Kaldı!

Deniz Seki Asansörde Mahsur Kaldı!

Deniz seki, asansör macerası, asansör bozuldu, asansörde kaldı haberleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Deniz Seki konser için gittiği Kırklareli'de asansörün bozulması sonucunda bir süre asansörün içinde mahsur kaldı melekler. Geçmiş olsun diyoruz. KIRKLARELİ’ne ücretsiz halk konseri vermek için gelen şarkıcı Deniz Seki, konakladığı otelin asansöründe kalınca kısa...
  3. Deniz Seki Hasta mı?

Deniz Seki Hasta mı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki hapse girecek Sevgili melekler, Hürriyet gazetesinin verdiği habere göre hakkında yakalama kararı çıkartılan şarkıcı Deniz Seki hastalığı nüksettiğinden tedavi altında ve tedavisi bitince teslim olacak. Seki'nin yumurtalık ya da rahim kanseri olma ihtimali hakkında iddialar var. İşte haberin detayları... Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'in...
  4. Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki kaçtı mı Sevgili melekler, uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılanan ve hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş cezası bulunan Deniz Seki 26 gündür kayıp. Ünlü şarkıcının Yunanistan'a kaçtığı iddia edildi. İşte haberin detayları... Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nun ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadığı şarkıcı Deniz...
  5. Deniz Seki Fransa'da mı?

Deniz Seki Fransa'da mı?

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da...

Sayfayı Paylaş