gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Toprak - Kerküğe ağıt

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Baba BugÜn KerkÜk AteŞe Benzer SÖnmez GÜneŞe Benzer KerkÜkÜ Unutanlar ÇÖlde Bİr TaŞa Benzer

Zalim Zalim Zalim Zalim
    Yarim Yarim KalmiŞim Zalim Zalim Yarim
    Ah Ahhhh Bana Bu KerkÜk E GÖz Dİkenİ
    Keserİm Yarim Yarim Zalim Yarim
    Aman Aman Aman Aman Amann

Kurbanam Han GÖzÜne,mene Bakan GÖzÜne
    Çok SÜrmeler Çekmİssen,evİm Yikan GÖzÜne
    Bu BaĞda Dolanisan,derdİn Bene Demİsen
    Etrafinda GÜller Var,bİr GÜl Bene Vermİysen

Geyİp Beyaz Mayili,senİ GÖren Bayilir
    YÜzÜnde GÖz İzİ Var,hepsİ Bİrbİr Sayilir
    Bu BaĞda Dolanisan,derdİn Bene Demİsen
    Etrafinda GÜller Var,bİr GÜl Bene Vermİysen

Deniz Toprak - Kerküğe ağıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağıt

Ağıt

Ölünün ardından bağırarak ağlamak iyi değildir. Ölünün ardından ücret karşılığı ağlayan kadınları görmek durumun değişmesine, evin harap olmasına, çirkin amelleri işlemeye delalet eder.Rüyada bir ölü için agit söylendigini görmek, o yerde bir felaketin meydana gelecegine isarettir. Sizin sevdiginiz bir kimse için bir agitta bulunmaniz bir yakininizin ölecegine delalet eder.
  2. Deniz Toprak - Sarılı Yazma

Deniz Toprak - Sarılı Yazma

deniz toprak kimdir Sarili Yazmayi Yirtar Eklerim 10 Yil 10 Saat Yar Yollarin Beklerim Akur Yedi Yazi Yazan Ellerin Kirilsin Sabahin Sehrinde Sularin Kurusun Asirdilar Koca Dagdan Kesisten Gayri Sevdicegim GeÇti Is Isten Akur Yedi Yazi Yazan Ellerin Kirilsin Sabahin Sehrinde Sularin Kurusun
  3. Deniz Toprak - Hazan Nedir

Deniz Toprak - Hazan Nedir

hazan nedir notaları hazan nedir nota notası Hazan Nedir? DÖrt YÖnden Es Seher Yeli GÖz GÖz Olsun Nar Çatlasin ÜsÜmesin Hanim Eli Yere DÜsen Kar Çatlasin SÖylermisin Hazan Nedir Yaprak DÜser Yere Bir Bir Usul Usul GÖnlÜme Gir YÜregimi Sar Çatlasin Nazli Nazli Seslenip Gel GÜl Suyuyla Islanip Gel Karanfil Tak SÜslenip Gel Kiskansin O Yar Çatlasin BugÜnÜn Seyri DÜnden Mi Ayin Savki Kendinden...
  4. Deniz Toprak - Drama Köprüsü

Deniz Toprak - Drama Köprüsü

Drama KÖprÜsÜ Bre Hasan Gecemi GeÇtin Ecel Serbetini Bre Hasan Ölmeden IÇtin Anadan Babadan Bre Hasan Nasil VazgeÇtin At Martinini Debreli Hasan Daglar Inlesin Drama Mahpusu'nda Bre Hasan Namin YÜrÜsÜn Drama KÖprÜsÜ Bre Hasan Dardir GeÇilmez Soguktur Sulari Bre Hasan Bir Tas IÇilmez Anadan GeÇilir Bre Hasan Yardan GeÇilmez At Martinini Debreli Hasan Daglar Inlesin Drama Mahpusu'nda Bre...
  5. ağıt

ağıt

Kahrediyor gardaş kızıl göz meni, Bu kızıl zincirden gel de çöz meni, Bir kızıl kurşuna verdik Özmen’i Şehit oldum Allah döktüm kanımı İntikam almadan alma canımı. Cemil yüreğimde derin bir sızı, Alnıma yazılmış bu kara yazı Nerde gardaş nerde Dursun Önkuzu? Şehit oldum Allah döktüm kanımı İntikam almadan alma canımı. Ozan Arif söyler derdim büyüdü, Yiğit Yusuf’umun suçu...

Sayfayı Paylaş