gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Denizde yasamak ne hos

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Denizde yasamak ne hos
    burası tam benlıkmıss..cok ısterdım herksten uzak böle evım olsun:D denız cok sevıyorum

paylasım için saol

Denizde yasamak ne hos konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hosta bitkisinin bakımı

Hosta bitkisinin bakımı

hosta bitkisi Hosta Hosta, büyük ve farklı formdaki yeşil, beyaz ve altın sarısı yapraklarıyla bahçeniz en dikkat çekici yeşil bitkilerinden biridir. Bu gösterişini vazoda da sürdürebilir. Renkli çiçeklerin arasına yerleştirilen yapraklar çok şık görünür.Bahçesinde hosta yetiştirmek isteyenler, organik maddece zengin, nemli topraklarda sağlıklı geliştiğini bilmeleri gereklidir. Fidesi...
  2. hos seda ilahisi

hos seda ilahisi

hoş seda sözleri hoş seda ilahisi Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır
  3. Kayseri de yasamak:)

Kayseri de yasamak:)

kayseri manzara kayseri manzara resimleri kayseride yaşamak ben 8 yıldır Kayseri de yaşıyorum . öyle güzel bir şehrimiz ki.tarihi güzellik mi desem doğal güzellik mi desem var da var hem sanayisi gelişmiş kalkınmış sehirler arasında sayılan Kayseri de bir KAPUZBASI ŞELELERİ var ki tam bir dinlenme kamp yapma ve ailece gezilecek yerlerden Kayseri ye gelip de görmeden gitmeyin evet biraz ulasımı...

Sayfayı Paylaş