gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

Denizin altından akan nehir

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

12111200910184216244[1].jpg Bu inanılmaz görüntüler profesyonel dalgıç Anatoly Beloshchin tarafından çekildi. Usta dalgıç, Meksika sularının derinlerinde yer alan Cenote Angelita mağarasında yaptığı keşif dalışında bu inalımaz görüntüleri elde etti. Denizin ortalama 60 metre derinliğinde akan bu nehir gerçekten görenleri hayrete düşürüyor. 'Doğa ne ilginç bir oluşum' dedirten bu manzarayı Anatoly Beloshchin şöyle tarif ediyor: 'Önce suyun 30 metre derinliğine indim. Bu bölümde tatlı su vardı. Sonra 60 metre derine indiğimde suyun gittikçe tuzlu bir hal aldığını gördüm. Altımda bir nehir akıyordu. Hem de suyun içinde. Bu akan nehir aslında hidrojen sülfür tabakasıydı. Bu deneyimi herkesin tatmasını isterdim...'

12111200910184216244[1].jpg 32111200910184216244[1].jpg

kurabiye79 bunu beğendi.
  2. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
Denizin altından akan nehir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denizin altındaki tabloyu andıran resimler

denizin altındaki tabloyu andıran resimler

Deniz altında adeta tablo gibi duran harika çekimli resimler var arkadaşlarım. Bu resimleri sizler için sizemizden veriyoruz. Aşağıda yer alan tablo gibi deniz resimlerinden sizinde çektiğiniz var ise [email protected] adresine gönderebilir ve kendi isminiz ile yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Nehir

Nehir

Durgun ve aheste aheste akan ırmak huzur ve sükuna, dalgalı ve hırçın akan nehir heyecan ve strese; Bir ırmaktan su içmek, dünya hayatında insanın tabi tutulduğu imtihanlardan birine, Nehir sürekli rızka, salih amele, kadri yüce insana, Nehre girmek büyüük bir zat ile münasebet kurmaya yahut böyle birinin huzuruna çıkmaya; yolculuğa, devlet hizmetinde bulunmaya, Nehrin bir kıyısından öbür...
  3. Su altında akan nehir

Su altında akan nehir

su altında akan nehir Bu inanılmaz görüntüler profesyonel dalgıç Anatoly Beloshchin tarafından çekildi. Usta dalgıç, Meksika sularının derinlerinde yer alan Cenote Angelita mağarasında yaptığı keşif dalışında bu inalımaz görüntüleri elde etti Bu manzarayı Anatoly Beloshchin şöyle tarif ediyor: 'Önce suyun 30 metre derinliğine indim. Bu bölümde tatlı su vardı. Sonra 60 metre...
  4. denizin altında nehir...

denizin altında nehir...

denizin altında nehir denizin altındaki nehir altındaan akan deniz deniz altındaki Allah'ın işine bakın nasıl doğa olaylarıdır bunlar bırde tersine akıyormuş.. En büyük 6. nehir Boğaz'ın altından akıyor Karadeniz'in altında bulunan dünyanın tek aktif sualtı nehri, dünyadakilerin tersi yönünde akıyor. İstanbul Boğazı'nın altından Karadeniz'e akan ve yer yer 800 metre genişliğe ulaşan...

Sayfayı Paylaş