gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

DenizKadayıfı Tüketin

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

deniz kadayıfı deniz kadayıfı süt kadayıfının kullanımı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır
    Ben hiç duymadığım bir bitkiyi ve faydalarını size sunmak istiyorum meleklerim.

Deniz kadayıfı, hem sağlık açısından hem de, sanat aısından kullanılabilen bir bitki. Ebru sanatının yapımında da kullanılan bu faydalı bitki, daha çok nefes darlığı, hastalıklarında fayda sağlar. Atlas okyonusu sahillerinde yatişmekte olan , Atlas Okyanusu sahillerinde yetişen deniz kadayıfının görüntüsü, yosuna benzer. Brom, iyot, potasyum, sodyum, magnezyum gibi mineraller ile müsilaj ve karbonhidrat içerir. Kaynatılarak, suyu içilir.
    DENİZ KADAYIFININ FAYDALARI :
    * Nefes darlığı, astım, bronşit ve öksürük gibi solunum yolu hastalıkları içn faydalıdır.
    * Besleyicidir.
    * Solunum yolu şikayetlerini azaltmakta etkilidir.
    *Göğsü yumuşatır ve öksürüğü keser.
    *Sindirimi kolaylaştırır.
    * Gastrit ve ülserde faydalıdır.

DenizKadayıfı Tüketin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tükendim...tükettim!!!

tükendim...tükettim!!!

ßiraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sewseydin beni kalbimin çığlıklarını Susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sewgim. Tükendim Tükettim Hıncımı almak için tekmeler attım sewgiye Kendime Yüreğime .. ßirçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için Ne yaptıysam olmadı ßoyun eğdim varlığınla...
  2. Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı

Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yalın - Tükettim

Yalın - Tükettim

Her gece biraz daha bir parçam daha eksiliyor Yıldızları sayıp uyuyorum seni düşünmek yerine Tüm hatalar benim Tüm yalnışlar benim Tüm cezalar benim Sevgimizi tek başıma Tükettim Kaybettim bir gurur uğruna seni, sevgimi, hevesimi Getiremez asla hiç birşey o eski günleri geri
  4. Sagliginiz icin elma tüketin

Sagliginiz icin elma tüketin

Elma ve elma sirkesi her derde deva! Elma sirkesi de neymiş demeyin. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını denemeden anlayamazsınız! Kepekli Saçlar İçin Elma Sirkesi, Sivilceler İçin Elma Sirkesi, Cilt Lekeleri İçin Elma Sirkesi, Fazla Kilolar İçin Elma Sirkesi, Varisler İçin Elma Sirkesi… Elma ve elma sirkesinin doğal güzellik ve sağlık kaynağı olduğunu biliyormuydunuz? Cilt bakımı, saç bakımı,...
  5. Denizkadayıfı Bitkisi ve Özellikleri

Denizkadayıfı Bitkisi ve Özellikleri

Deniz kadayıfı nedir Denizkadayıfı Yararları Deniz kadayıfının Faydaları nelerdir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden deniz kadayıfı bitkisi, özellikleri, kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Atlas Okyanusu sahillerinde yetişen, yosuna benzer bir bitkidir. Brom, iyot, potasyum, sodyum, magnezyum gibi mineraller ile müsilaj ve karbonhidrat içerir. Deniz...

Sayfayı Paylaş