gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

depresyondayım unutuldum depresyondayım nickleri unutuldun nickleri unutuldum unutulduk kendimi çok yanlız hissediyorum ailemden uzaktayım onları çok özlüyorum oğlum hasta ve ben çok yoruldum kimsem yok benide şimartın yaaaa:cry:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım
    ahhhh birileri şımarmakmı istermiş:)
    canım bir kere yanlız değilsin bizler neyiz burada geniş ve muhteşem bir aileye sahipsin sanal olarak düşünme çünkü aramızda sadece ekran var biz hep burdayız
    oğluna çok çok geçmiş olsun canım Allah şifasını versin inş.ailenden uzak olmak zor tabi ama en azından onların hayatta olduğunu düşünerek mutlu olabilirsin dedimya bizde senin bir aileniz mm olarak dönem dönem kendimizi yanlız hissettiğimiz ve hayattan artık yorulduğumuz hissine kapılıyoruz bu doğal ama bunu ileri boyuta taşımadan güçlü olduğumuzu kendimize enpoze etmeliyiz biz burdayız her zaman herkezle derdine ve mutluluğunada ortağız sen hiççç kendini yanlız hiissetme güçlü ol ve beynine bunu yerleştir sahip olduklarını düşün ve mutlu ol herkez mutluluğu hakeder SENDE
    :cry:ağlama hep gül :dp193:
    :24:hayatı bazen dalgaya al:eco:
    :gathering: dostluğu paylaş
    :peep:korma yanlız değilsin:cah:
    :hug:bizim sevgimiz içten ve samimidir
    :e112:ve seni seviyoruz:g102: tatlı şey
    :party: her zaman hep beraber eleleyiz canım

3. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım benimm öncelikle çok geçmiş olsun.bir an önce iyileşir oğlun.elbetteki yanlız değilsin bizlerlesinn...unutmaki ailen uzak olsada onlar herzaman senin kalbindeler ve ordan konuşurlar seninle sen yeterki konuşmayı dene:)biz herzaman burdayızzz ve yanında birşekilde oluruzz canımm:party:elele güzell günlere

:date:bak biz geldikk kapındayızz saatlerdir....açsana:bump2:

bak açmazsan geyiği saldım ona göre:u030:son hızla geliyorr:))))))
    öpüyorum seni canım asla yanlız değilsinn!!!!!!!!

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

:melek:AYYY canlarım yaa inanamıyorum birileri beni önemsiyor çok teşekkürler bende sizleri çooook sevdim valla kapım size hep açık beni yanlız bırakmayın bende elimden geldiğince yanınızda olacağıma söz veriyorum hepinize kucak dolusu sevgiler:melek::party::angel:

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canim evet gecmis olsun oglun iyilesmistir insallah. Gurbette degilsin ki güzelim Istanbul memleketindesin, biz almanya fransa ve diger yabanci ülkedekiler ne yapsin dimi... Hem kendini yalniz hissettigin zaman gel biz yanindayiz canim

6. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bende senin yanındayım diger meleklerr gibi..
    gerçekten kötü bi duygudur yalnızlıkk.
    ama artıkk sennnn yalnızzzzzz diilsinnnn..
    bu arada allah acil şifalar versin ogluşuna ..

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    ALLAH oğluna acil şifalar versin canımm(aminnnn)biz hep senin yanındayız birtanem..hiç yalnız değilsin tamammıııı?

8. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ce: depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

ALLAH şifa versin oğluna ALLAH başka dert keder vermesin hepimiz zaman zaman kendimizi yalnız hissederiz ama artık yalnız değilsin biz varız...

9. efgh950

efgh950 Forum Okuru

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

biri yardım etsin lütfen

ben öğrenciyim.sevgilim benimle hiç ilgilenmiyordu.ayrılmamız gerektiğini söyledim.ayrıldık o unuttu ben unutamadım zaten başka biri baştan beri varmış.depresyondayım yardım edin..:(

depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutulmuş

unutulmuş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Depresyon dayım unutuldum

Depresyon dayım unutuldum

depresyondayım unutuldum depresyon unutuldum depresyonla ilgili sözler DEPRESYON Depresyon Bir rahatsızlıktır, sık görülür ve tedavi edilebilir. Depresyon toplum içerisinde yaygın olarak görülen ve tedaviye cevap verebilen bir ruhsal rahatsızlıktır. Depresyondaki bir kişinin belli başlı yakınmaları şunlardır: -ruhsal çöküntü hissi (mutsuzluk, karamsarlık) -ilgi azalması, isteksizlik...
  3. Muazzez Abacı - Çok Yanlızım

Muazzez Abacı - Çok Yanlızım

Hayatta bu ilk aşkım kaderle ilk oyunum Kırılmış bir dal gibi büküldü kaldı boynum Çok yalnızım ama çok nasıl şey anlayamam Öldünmü hiç soran yok ben böyle yaşayamam Dünyada sanki bir ben birde bitmeyen çilem Gözyaşı seli basmış hala dolmuyor neden Çok yalnızım ama çok nasıl şey anlayamam Öldünmü hiç soran yok ben böyle yaşayamam Bu perişan halimden yalnız bulutlar anlar Bulutlar yapayalnız...
  4. yanlızım

yanlızım

Yanlız kaldım..ilgiye ihtıyacım var..ağlamak üzereyım..moralim çok bozuk...:shootout:
  5. Ben çok yanlızım...

Ben çok yanlızım...

''Yanlızlık yollarıma pusu kurmuş beklemekte'' Yalnızlık mı bizi bekliyor, yoksa biz mi yanlızlığa gidiyoruz, yollarımızın hepsi yanlızlığa mı çıkıyor? Her yolun başı ayrı, farklı peki neden her yolun sonu aynı, son durak yanlızlık? ''Yanlızlık benim eski sevgilim, yanlız benim en vefalı yarim. Ben onu kimler için terk ettim, o beni bırakmıyor'' Yanlızlığımızı terk etmemiz mümkün mü?...

Sayfayı Paylaş