depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

gurbet kuşu

Yeni Üye
Üye
depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım
depresyondayım unutuldum depresyondayım nickleri unutuldun nickleri unutuldum unutulduk
kendimi çok yanlız hissediyorum ailemden uzaktayım onları çok özlüyorum oğlum hasta ve ben çok yoruldum kimsem yok benide şimartın yaaaa:cry:

Ce: depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

ahhhh birileri şımarmakmı istermiş:)
canım bir kere yanlız değilsin bizler neyiz burada geniş ve muhteşem bir aileye sahipsin sanal olarak düşünme çünkü aramızda sadece ekran var biz hep burdayız
oğluna çok çok geçmiş olsun canım Allah şifasını versin inş.ailenden uzak olmak zor tabi ama en azından onların hayatta olduğunu düşünerek mutlu olabilirsin dedimya bizde senin bir aileniz mm olarak dönem dönem kendimizi yanlız hissettiğimiz ve hayattan artık yorulduğumuz hissine kapılıyoruz bu doğal ama bunu ileri boyuta taşımadan güçlü olduğumuzu kendimize enpoze etmeliyiz biz burdayız her zaman herkezle derdine ve mutluluğunada ortağız sen hiççç kendini yanlız hiissetme güçlü ol ve beynine bunu yerleştir sahip olduklarını düşün ve mutlu ol herkez mutluluğu hakeder SENDE
:cry:ağlama hep gül :dp193:
:24:hayatı bazen dalgaya al:eco:
:gathering: dostluğu paylaş
:peep:korma yanlız değilsin:cah:
:hug:bizim sevgimiz içten ve samimidir
:e112:ve seni seviyoruz:g102: tatlı şey
:party: her zaman hep beraber eleleyiz canım

canım benimm öncelikle çok geçmiş olsun.bir an önce iyileşir oğlun.elbetteki yanlız değilsin bizlerlesinn...unutmaki ailen uzak olsada onlar herzaman senin kalbindeler ve ordan konuşurlar seninle sen yeterki konuşmayı dene:)biz herzaman burdayızzz ve yanında birşekilde oluruzz canımm:party:elele güzell günlere

:date:bak biz geldikk kapındayızz saatlerdir....açsana:bump2:

bak açmazsan geyiği saldım ona göre:u030:son hızla geliyorr:))))))
öpüyorum seni canım asla yanlız değilsinn!!!!!!!!

:melek:AYYY canlarım yaa inanamıyorum birileri beni önemsiyor çok teşekkürler bende sizleri çooook sevdim valla kapım size hep açık beni yanlız bırakmayın bende elimden geldiğince yanınızda olacağıma söz veriyorum hepinize kucak dolusu sevgiler:melek::party::angel:

Merhaba canim evet gecmis olsun oglun iyilesmistir insallah. Gurbette degilsin ki güzelim Istanbul memleketindesin, biz almanya fransa ve diger yabanci ülkedekiler ne yapsin dimi... Hem kendini yalniz hissettigin zaman gel biz yanindayiz canim

bende senin yanındayım diger meleklerr gibi..
gerçekten kötü bi duygudur yalnızlıkk.
ama artıkk sennnn yalnızzzzzz diilsinnnn..
bu arada allah acil şifalar versin ogluşuna ..

ALLAH oğluna acil şifalar versin canımm(aminnnn)biz hep senin yanındayız birtanem..hiç yalnız değilsin tamammıııı?

Cevap: Ce: depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

ALLAH şifa versin oğluna ALLAH başka dert keder vermesin hepimiz zaman zaman kendimizi yalnız hissederiz ama artık yalnız değilsin biz varız...

biri yardım etsin lütfen

ben öğrenciyim.sevgilim benimle hiç ilgilenmiyordu.ayrılmamız gerektiğini söyledim.ayrıldık o unuttu ben unutamadım zaten başka biri baştan beri varmış.depresyondayım yardım edin..:(

Geri