gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Derleme toplama renkli evler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Reklamlarda genellikle modern minimal cizgili esyalar goruyorum.. Pek hoslanmadigimi belirtmek istiyorum... Girdigim bir cok ev birbirine benzer oldu,evlerin kendine ozgu bir tarzi stili yok..
    Yatak odalari ayni salonlar ozellikle de mutfaklar..
    Ve cok esya..yani cogu gercekten gereksiz degil mi yaa..ben mi boyle usunuyorum..
    Kopyalama gibi bisey oldu bu unun modasi bi bakima..
    Oysa elimizdeki bir cok esyanin rengini degistirerek yanina bir kac parca retro susler koyarak cok guzel bir orunum elde edebiliriz diye dusunuyorum..
    Mesela asagidaki resimlerdeki evler gibi..
    Maliyeti pek yuksek oldugunu sanmiyorum ama goruntu oyle guzel ki..boyle bir ortamda yasasam sokaga pek cikmayacagimi saniyorum..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Derleme toplama renkli evler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toplantı

Toplantı

Kişinin yeni bir durumla karşılaşacağına ve yeni şeyler öğreneceğine işarettir.Rüyada küçük bir toplantida bulunan, hafif bir hastalik geçirir. Toplantida baskanlik etmek, o yerde itibarinin arttigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada halkin toplanti yerini görmek, hayir görmeye isarettir. Bazen bu rüya maden ve hazinelere isarettir. Bazen de rüya sahibine muhtelif vaadlerle...
  2. Toplamda

Toplamda

Toplamda ; bunu okurken sonunu cok merak ederek ookudum.. Okudum ama sonundada sok olum.. Alla Allaa dedirtcek bir durm... Gülsekmi ağlasak mı belli değil... Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde...
  3. Renkli hayatlara, renkli ev dekorasyonları

Renkli hayatlara, renkli ev dekorasyonları

Evler genelde herşey aynı, renk olarak birbirine uyumlu şekilde dekore edilirdi.Şimdi dikkat ediyorumda arkadaşlar evler renk cümbüşü içinde cıvıl cıvıl bahar esintisi havasında dekore ediliyor.Birbirine yakın uyumlu tonlardaki dekorasyonlar biraz biraz geride kalmaya başladı.Her ne kadar geride kaldı desemde bu tarzda vaz geçilmezlerin arasında yine yer alıyor. Renkli yaşamayı seven...
  4. Lila renkli ev dekoru

Lila renkli ev dekoru

lila rengi lila renk dekorasyon ev dekorasyonu renkli oturma grupları Şu sıralar ev dekorunda çok rastlıyorum lila rengine.Sanki herkez anlaşmış gibi evini lila ile dekor ediyorlar.Lila eve yakışıyor özelliklede a'dan z'ye lilaya döşendiği zaman hoş görüntü çıkıyor.Eğer sizde lila rengini seviyor ve evinizi bu şekilde dekor etmek istiyorsanız sizler için birkaç önerim var bakalım...

Sayfayı Paylaş