gebe
  1. deryanet

deryanet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Derstv - Videolu konular

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında deryanet tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar. nette gezinirken ders tv ücretsiz videolu dersler yayınlayan bir site gördüm. Ders tv - videolu dersler

gerçekten konu anlatımları harika öneriyorum. umarım işinize yarar iyi forumlar

Derstv - Videolu konular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 YGS Matematik Konuları

2012 YGS Matematik Konuları

Millet bana 2012 YGS Matematik Konuları hakknıda bilgi verecek bir arkadaş lazım
  2. YGS Fizik Konuları 2012

YGS Fizik Konuları 2012

2012 YGS Fizik Konuları Dağılımı YGS Fizik Konuları 2012 YGS fizik konularının dağılımı hakkında bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve misafirlerimiz, sizler için 2012 YGS Fizik konu dağılımı hakkında bilgiler araştırdık ve sizinle paylaşıyoruz Melek'ler! 2012 YGS Fizik Konuları Dağılımı Yeni Müfredata göre aşağıda listelenmiştir; YGS FİZİK KONULARI 1-)Fiziğin Doğası...
  3. lys 1 konuları 2012

lys 1 konuları 2012

lys 1 konuları 2012 2012 lys 1 sınav konuları LYS sınavı konuları hakkında bilgi edinmek isteyen Melek'lerimize ve misafirlerimize, gerekli tüm bilgileri araştırdık ve edindiğimiz bilgileri bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlarım. 2012 Ygs başvuruları başladı.Adaylar başvuru yapmanın yanısıra bu yılki ygs ve lys sınavları hakkında kapsamlı araştırmalara yöneldi.Sınavlara hazırlanacak ve...
  4. Melekler hangi konuda tehlikelisiniz?

Melekler hangi konuda tehlikelisiniz?

Hiç birileri için tehlikeli olabileceğinizi düşündünüz mü? İş yerinde, aşkta, kendinize karşı veya her konuda tehlikeli olup olmanızı anlamanızı sağlayan testi yanıtlayın, tehlikeli misiniz öğrenin! 1- Maskeli baloya giderken hangi kıyafeti tercih edersiniz? a) Kendi kıyafetinizle ancak maske takarsınız, b) Prens veya prenses c) Maymun veya tavşan d) Kara şövalye 2- Hoşlandığınız kişi...
  5. ders konuları

ders konuları

bana matematikten olasılığı anlatırmısın?

Sayfayı Paylaş