gebe
  1. tugce01

tugce01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

dertli gelinler buraya :) dedikodu yapmaya ;)

Konu, 'Kız İsteme Anıları' kısmında tugce01 tarafından paylaşıldı.

anaammmmm ben 1,5 yıllık evliyim eşimin ailesi 5 erkek 1 kız kardeş görümce 3 cocukla annesinin evinde ve benden nefret eden bi kayınbaba tabi onu fitleyen görümce :) ama kaynanam meleğim :) bitanemmmm :) bi tek o arkamda birde bana çoookkkkk aşık bir eşim var allah a şükür.En son babası eşime karın seni sevmiyor verdiğin değeri haketmiyor sana kız mı yok boşasan şimdi baskasını bulursun dedikten sonra eşimle arasında çıkan münakaşadan yine ben sorumlu tutulmuş sonuç olarak kayınbaba kararıyla onların evlerine gitme yasagi almış durumdayım :) çoookkk da tınnn :gossip:

2. ryhn

ryhn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ah canım yaaa en guzeli kayınvaliden sana cok ıyımışş...Buda cok onemlı bır unsur...Ya iyi olmasaydı

3. sensizolmazki

sensizolmazki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kocan arkandaysa kimse birşey yapamaz sana boşver sen onları canım Allah mutluluğunuzu bozmasın :)

dertli gelinler buraya :) dedikodu yapmaya ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedikodu

dedikodu

Rüyada dedikodu edildiğini görmek, utanç duyabileceğiniz bir duruma düşebileceğinizi bildirir. Sahte arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok sorun yaşayacaksınız.Rüyasında dedikodu yapan kimse iyi niyeti fakat düşüncesizliği yüzünden bir sorumluluk alır.Bir kimseyi rüyada giybet etmek, iyilikleri iptal etmeye isaret eder. Bir kimse rüyada bir insani giybet ettigini görse, ve o kimsenin...
  2. Gelinlerimize özel gelin ayakkabı modelleri burada kızlar

Gelinlerimize özel gelin ayakkabı modelleri burada kızlar

gelin ayakkabı modelleri az topuklu gelin ayakkabıları az topuklu gelin ayakkabısı Gelin ayakkabısı deyip geçmeyin lütfen! Genelde küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün gecenizde, yüzünüzdeki mutlu gülücükleri doğrudan etkileyecektir. Ayakkabınızı seçerken, bütün gece ayakta olacağınızı ve muhtemelen dans edeceğinizi düşünerek seçiniz. Bizim önerimiz son derece rahat ve az topuklu bir...
  3. Merhaba melekler, dedikodu yapmaya, dertleşmeye, gülüp eğlenmeye geldim :)

Merhaba melekler, dedikodu yapmaya, dertleşmeye, gülüp eğlenmeye geldim :)

Selam melekler, Nasılsınız? Sizinle tanışmaya, boş olan vaktimi doldurmaya geldim, çok eğlenicem çok :)
  4. Klavyede Gül Yapma resimli anlatım burada

Klavyede Gül Yapma resimli anlatım burada

Klavyede Gül Yapma Anlatımı Klavyede Nasıl Gül Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce klavyede farklı işaretler yapmak için bilgiler aktarmıştık. Bu gün ise klavyede gül yapma anlatımı sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz :) Klavyede @ işareti ve uzun çizgi olan ------------------------- ile gül...
  5. 2013 Gelinleri için gelin kuşağı modelleri burada!

2013 Gelinleri için gelin kuşağı modelleri burada!

Bu konu; gelin kuşağı modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Gelin kuşağı denilince günümüz gelinlerinden bazıları ne gerek var demeye başlasa dahi halen bu geleneği sürdürenlerin sayısı oldukça fazladır. Gelin kuşağı genellikle kırmızı bir kurdeladan yapılıyor ancak farklı modelde kuşaklarda gelinlikleri süslemeye devam ediyor. Eski inanışa göre bu kuşak bekaret simgesi olarak...

Sayfayı Paylaş