gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

dertliye cevap!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

“Hani şeytan nerde?” dersin Şeytan senin içindedir!
    Küfre varan söz edersin
    Şeytan senin içindedir!

Hakkı görmez gözün varmış
    Teli bozuk sazın varmış
    Ne edepsiz ağzın varmış
    Şeytan senin içindedir!

Damarına girmiş şeytan
    Odur seni saçmalatan
    İflah olmaz dil uzatan
    Şeytan senin içindedir!

Dertli imiş senin adın
    Hakikati bulamadın
    Nerde imiş bilemedin
    Şeytan senin içindedir!

Övüyorsun bâtıl yolu
    Cücelere dedin ulu
    Rabbimizin ahmak kulu
    Şeytan senin içindedir!

Kel başında sarığın yok
    Ayağında çarığın yok
    Filden farkın kuyruğun yok
    Şeytan senin içindedir!

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dertliye cevap!
    emeğine sağlık

dertliye cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Dertli Dünya

Serdar Ortaç - Dertli Dünya

Dertli dünyaya ettiğinden Bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden Ayrılık ne demek Nerde akşam orda sabah Gün geceye karışık Kalbim talimli tam yerinden Kopmaya alışık Git işine yıkıl karşımdan Ne hayır gördüm aşkından Yar toprağından taşından Ne istediysen boş Ne yazık ki aklın şaşmış Nasıl Allah korkun varmış Ahhh adalet kimlere kalmış Ne söylediysem boş Deli dünya dünya şansım yok...
  2. Dertli bir üyenin günlüğü

Dertli bir üyenin günlüğü

Dertli bir üyenin günlüğü Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte yazılmaz bir notta bize. Online gözüksemde hep pc de, Hiç arkadaşım yok sitede. Tek...
  3. Dertli üyenin siiri ...

Dertli üyenin siiri ...

Acimamak elde degil meleklerim :) Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte yazılmaz bir notta bize. Online gözüksemde hep pc de, Hiç arkadaşım yok...
  4. çok dertliyim..

çok dertliyim..

siteye katılışımın üçüncü günü ama kimse bana hoşgeldin bile demedi....ÜZGÜNÜÜÜÜÜÜM...:cry::cry::cry:
  5. çok dertliyim :(

çok dertliyim :(

nasıl başlayacağımı bilmiyorum eşimin ailesi tarafından çok dertliyim arkadaşlar beni hiç sevmediler ne yaptıysam yaranamadım hep istenmedim sebebde onların yöresinden olmayışım onlar eşime başka kız istiyorlarmıştı bizde eşimde tanıştık severek evlendik onlar maddi manevi hiç yanımızda olmadılar düğünüm oldu ama allah razı olsun eşim yaptı ben ailemi ayaklar altına aldım onları seçtim ben hep...

Sayfayı Paylaş