gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Desenli Kumaştan Uzun Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

uzun abiyeler desenli abiyeler uzun desenli abiye kumaş çeşitleri leopar
    Bu abiyeler çok rahat ve şıklar meleklerim. Çok beğendim sizinle paylaşmak istedim :) Uzun abiye isteyenler için tasarlanmış. Desenleri de abiyeye farklı bir hava katmış. :)

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu sene gerçekten pek bir moda oldu desenli elbiseler,bunlarda çok hoş modeller canım,ellerine sağlık

3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel olmuş. desenli kumaşında havası başka olmuş ama. emeğine sağlık

Desenli Kumaştan Uzun Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Desenli Uzun Elbise Modelleri

Desenli Uzun Elbise Modelleri

uzun elbise modelleri uzun elbise desenli modelleri ve fiyatları ğğğğğğ ğğğ 2009 yaz modası, rahatlığın ve renklerin birleşiminden oluşuyor. Desenli ve bileklere kadar uzanan elbiselerde yer alıyor. Uzun elbise giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, boyunuz kısaysa büyük desenli elbiselerden uzak durmaktır. Tek renk uzun elbiseler hem uzun hem de ince görünmenizi sağlar....
  2. Uzun ve şık abiyeler

Uzun ve şık abiyeler

şık abiyeler uzun abiyeler en şik uzun şık Ahh ahh şöyle yakınlarımdan birinin bir düğünü olsa da abiye giysem.:DŞahsen hiç abiye giymedim ve giymeyi çok isterim.Hele de böyle süper modeller görünce bayılıyorum.Ya bende istiyorum ama:uhu: Ya siz??:D
  3. Uzun renk renk abiyeler

Uzun renk renk abiyeler

uzun renkli abiyeler Harika uzun abiyeler arasından tercih yapmak gerçekten zor hepsi çok güzeller meleklerim.
  4. Döşemelik desenli kumaş modelleri örnekleri

Döşemelik desenli kumaş modelleri örnekleri

Desenli Döşemelik Kumaş Çeşitleri Desenli Döşemelik Kumaş Örnekler Eviniz de yenilik yapmak istiyorsanız ve bu yeniliğin maliyeti az olsun istiyorsanız size çok hoş bir önerimiz var. Yılın 2012 döşemelik kumaş modelleri ile koltuk takımlarınıza ya da her hangi bir eşyanızın üstüne hoş modeller üretip örteceğiniz, çok hoş renklerde ki desenli döşemelik kumaş örnekleri sunuyoruz Melek'ler....
  5. Çeşit Çeşit Desenli Şifon Kumaşlar Burada

Çeşit Çeşit Desenli Şifon Kumaşlar Burada

Şifon Kumaşlar Desenli Desenli Şifon Kumaş Modelleri Sevgili melekler, şifon elbiseler her yaz olduğu gibi bu yaz da çok revaçta melekler :) Bu sayfamızda da çeşit çeşit desenli şifon kumaş modelleri ile karşınızdayız :)

Sayfayı Paylaş