gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

desenli oje satın almak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm ben desenli oje satın almak istiyorum ama nerden alacağımı bilemiyorum. Tırnaklarımı boyamayı seviyorum. Kullanan varsa desenli ojeleri nerden alacağımı biri söyleyebilirmi?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

Aslında yeni moda desenli ojeleri bulamayacağınız bir yer yoktur. Özellikle kuaför malzemeleri satan büyük depolardan size yakın olan bir adresten bu ojeleri temin edebilirsiniz.

BUnun dışında internette bulunan online alışveriş sitelerinden de bu ojelerden satın alabilirsiniz.

desenli oje satın almak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Desenli ojeler

Desenli ojeler

desenli oje desenli ojeler ojeler garip Işıl ışıl parlayan tırnaklarınızın olmasını istermiisniz.Bir topluma girince dikkat çekmek gözlerin üzerinde olmasını isteyen bayanlar buraya lütfen..
  2. Satlık mı satın almak istiyorum

Satlık mı satın almak istiyorum

bunları satın alamıyormuyuz lütfen bir kişi yardımcı olabilirmiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Rüyada Elbise Satın Almak tabiri

Rüyada Elbise Satın Almak tabiri

Rüyada Elbise Almak ne demek Rüyada Elbise Satın Almak Gelen yoğun istekler üzerine, bu yazımızda rüyada elbise görmenin, rüyada elbise almanın tabirini sizlerlede paylaşıyoruz Melek'ler. Şimdi gelin bakalım rüyada elbise almak ne anlaam geliyormuş öğrenelim. Rüyada elbise almak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların karşılığında çok az bir kar sağlanacağına yorumlanır.Rüyada Şık ve...
  4. bebek sekeri modelleri görmek ve satın almak istiyorum.

bebek sekeri modelleri görmek ve satın almak istiyorum.

mavı tulum olan bebek sekerınızın tane fıyatını sormak ıstıyorum bırde 100 adet alımlarda ındırımınız ve hedıyenız varmı ve kac gunde elımızde olur
  5. satın almak

satın almak

burdaki ayakkabıları nasıl satın alabilirim fiyatları nedir

Sayfayı Paylaş