gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Desenli Tunus İşi Örgü Patikler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kış ayları geldiğin de benim şahsen ayaklarım bir türlü ısınmak nedir bilmez... Böyle durumlar da benim imdadıma örgü patikler yetişiyor. Hem ev ortamın da hem de gittiğim ev ortamların da çorabımın üzerine giydiğim patik modelleri ile ayağım sıcacık oluyor ve kendimi daha iyi hissediyorum. Örgü patik modelleri farklı renk ve desenler ile çeyiz sandıklarının da demirbaşı olarak yer alıyor. Hemen hemen her gelin adayının çeyizin de bulunan patik modellerinden sizlere bu yazım da marifetli hanımların da beğenisini kazanan tunus işi patik modellerini paylaşıyorum. Tunus işi patik modelleri üzerin de bulunan desenler ve renkler ile oldukça otantik bir görünüm veriyor. Kalın olması nedeni ile ayağı da oldukça sıcak tutacak olan tunus işi patik modelleri sizlerle;
    tunus isi patik modelleri (1).jpg tunus isi patik modelleri (2).jpg tunus isi patik modelleri (3).jpg tunus isi patik modelleri (4).jpg tunus isi patik modelleri (5).jpg tunus isi patik modelleri (6).jpg tunus isi patik modelleri (7).jpg tunus isi patik modelleri (8).jpg tunus isi patik modelleri (9).jpg tunus isi patik modelleri (10).jpg tunus isi patik modelleri (11).jpg tunus isi patik modelleri (12).jpg tunus isi patik modelleri (13).jpg tunus isi patik modelleri (14).jpg tunus isi patik modelleri (15).jpg tunus isi patik modelleri (16).jpg tunus isi patik modelleri (17).jpg tunus isi patik modelleri (18).jpg tunus isi patik modelleri (19).jpg tunus isi patik modelleri (20).jpg tunus isi patik modelleri (21).jpg tunus isi patik modelleri (22).jpg

Desenli Tunus İşi Örgü Patikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tunus işi örgü patik modelleri

Tunus işi örgü patik modelleri

Tunus işi örme örgü patik modelleri var mı yapılışı ve resimleride olursa minnettar kalacağım kızlar.
  2. Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri - Selam kızlar sizden Tunus İşi Bebek Örgü örnekleri rica ediyorum.
  3. Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri arıyorum biri bana Tunus İşi Örgü Modelleri sunarsa çok sevinirim lütfen
  4. Tunus İşi Örgüden Değişik Patik Modelleri Sıcacık Ayaklar

Tunus İşi Örgüden Değişik Patik Modelleri Sıcacık Ayaklar

Tunus işi örgüden değişik patik modelleri konumuzu incelerken kışın o soğuk günlerinde üşüyen ve ısıtamadığınız ayaklarınızı hatırlayabilirsiniz. Kışın terlik giy çıkar derdine son arkadaşlarım. Eğer hala patik örmeyi bilmiyorsanız sayemizde öğrenebilirsiniz belki. Daha kışa çok varken evin tüm üyelerine birer patik örmeye ne dersiniz. Terlik denen merette doğru düzgün ısıtmaz ki ayakları....
  5. Tunus işinden motifli patik modelleri

Tunus işinden motifli patik modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan patik modellerini bende şahsen çok severek kullanan bayanlar arasındayım. Malum biz bayanların ayağını sıcak tutmak çok önemli ve özellikle de kışın soğuk havalar da ayakları her zamankinden çok daha sıcak tutmak gerekiyor. Bazen çoraplar bile ayağı sıcak tutmaya yetmiyor ve burada devreye patik modelleri giriyor. Çekmecem de renk renk, çeşit çeşit patik...

Sayfayı Paylaş