gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

destanlar yazılan şehir-Çanakkale

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

marmara bölgesi destanları marmara bölgesi ile ilgili destan türkiye için yazılan destanlar türkiye hakkında yazılan destanlar hakkında hangi yazılmıştır [​IMG] [​IMG]

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

=S
    Bune beeeeeeee ! Türkiye hakkında hangi destanlar yazılmıştır? diyorum ne çıkıyor saygısızlıkkkkkk şikayet edicem :p :mad:

destanlar yazılan şehir-Çanakkale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. destanlar şehri Çanakkale!

destanlar şehri Çanakkale!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çanakkale

çanakkale

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çanakkale :)

Çanakkale :)

BEN ÇANAKKALE DE OKUYORUM VE SİZİNLE KENDİİ ÇEKTİĞİM BİR KAÇ MANZARAYI PAYLAŞMAK İSTEDİM :) HALK BAHÇESİ iSKELE ŞEHİRDE TRUVA ATI İSKELE / YÜRÜYÜŞ YOLU resimlerin üzerini tıklayın büyük görüntüler daha iyii...
  4. Çanakkale Şehir Tanıtımı

Çanakkale Şehir Tanıtımı

çanakkale şehri çanakkale şehrinin tanıtımı şehri tanıtımı hakkında bilgi Çanakkale, Çanakkale ili'nin merkez ilçesidir. İlçe merkezinde nüfus 80,000 dolaylarında olup köy ve beldeler ile nüfus 104,000'i bulmaktadır. İstanbul gibi boğaza sahip olmasına rağmen nüfusu oldukça azdır. Marmara'nın en küçük il merkezi nüfusunu barındıran ildir. Antik çağdan kalan Troya kalıntıları il sınırları...
  5. Türk Destanları

Türk Destanları

Prof. Dr. Umay Günay Bütün dünya edebiyatlarında olduğu gibi Türk Edebiyatının da ilk örnekleri destanlardır. Türk edebiyat geleneği içinde "destan" terimi birden fazla nazım şekli ve türü için kullanılmış ve kullanılmaktadır. Eski Türk Edebiyatı nazım şekillerinden mesnevilerin bir bölümü ve manzum hikâyeler, Anonim edebiyatta ve Âşık edebiyatında koşma veya mâni dörtlükleri...

Sayfayı Paylaş