gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

devamini tamamlayalim,bakalim ortaya ne cikacak.

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Bu kisa bir oyku olacak..Ilk cumlesi benden, Uzun zaman sonra,hic tahmin edemeyecegim bir yerde cikti karsima.Seneler ondan da cok seyi alip goturmus.Yaninda hic tanimadigim bir kadin ve.....

2. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kadının kucağındada sarışın, çok güzel bir kız çocuğu vardı.................:cry:

3. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    meğer yanındaki kadın karısı kadının kucağındaki ise çocuğuymuş mağrur ve nemli gözlerle bakarak dedim ki............

4. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    'nerdesin yıllardır hep seni aradım hiç çıkmadın aklımdan' ama bunu sadece kendisi duydu çünkü..............

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  6. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    çünkü beni karnımdaki bebeğimle terk edip gitmişti... kendimi topladım karşılarında dimdik bir halde.....

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    aslında içten içe kendini yiyordu ona nasıl güvenib seve bilmişdi..bir anda adamın yakasından yapışıp hesap sormak istedi ama yapamadı...çünkü....

8. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    çünkü yıllırdır ne aklımdan ne kalbimden çıkarbilmiştim onu gözlerine baktığımda onu ne kadar sevdiğimi ve unutamadığımı bi kere daha gördüm kahretsin seviyordum normal bi arkadaşı gibi davranıp evime davet ettim...........

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Evime davet ettim ama düşünüyordum çocuğumu görünce babası nerde çocuğunun diye sormayacakmıydı.Ne cevap verecektim o zaman.Onlar kabul etti peki dedi..Sevdiğim adam karısı ve çocuğuyla benim evime gelecekti..

Son düzenleme: 21 Ekim 2009
  10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ve sonunda geldiler,oylece cocuguma bakti,bana bakti anlamis miydi acaba?Bunu bilmiyorum,korktugum olmadi hic soru sormadi,ve ayrildik dedim babasiyla.

11. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ama bunu derken vicdan azabı çekiyordum oğlum ve babası karşı karşıya idi ama ben bunu oğluma söyleyemedim işte bu baban hani hep bana soruyodun ya işte baban karşında demeyi çok istedim ama olmadı yapadım ona karşı devam eden kinim vardı sohbet sohbeti açtı....................

12. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çocuğumun babasıyla neden ayrıldığımı..şimdi kocamın nerde olduğunu soruyordu..bilmiyordu ki çocuğumun babası tam karşımda duruyordu.. söyleyemedim anlatamadım hiç bir şeyi çünkü..

13. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yanında eşi ve çocuğu vardı bende bir anneydim o kadının hayallerini yıkamazdım çocuğuma rağmen ama içimden defalarca haykırdım belkide söylemeliydim bütün gerçeği tüm çıplaklığıyla çünkü.....

14. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çünkü sen hayatıma bir anlam katıyorsun sen benimle bende yaşıyorsun ben seninle sende var oluyorum

15. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyen bir ses vardı içimde, hiç susmuyordu, ama kalbim susmasa da ben susmalıydım, çünkü o güzel günlerde bana sen yıllardır beklediğimsin, sen benim kaderimsin demesine rağmen karısı ve çocuğuyla karşımdaydı işte...

devamini tamamlayalim,bakalim ortaya ne cikacak. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. devamının devamının devamı:D

devamının devamının devamı:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. devamının devamının devamı

devamının devamının devamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Daha ne Icaatlar cikacak...

Daha ne Icaatlar cikacak...

4. bakalım ne kadar sabırlısınız?

bakalım ne kadar sabırlısınız?

ne kadar sabırlısın testi Sabır Testi - sarki komik azerbaycan ajdar sabir testi 8dk dayaniklilik sonuna kadar dinlemeye çalışın bakalım sabrınızın sonu nereye kadar.... :Laie_23:

Sayfayı Paylaş