diğer yarım gidiyor...

oooff offf sevemicem ben bu tekirdağı belli oldu ordaki subayları yani :sinir: sürgün yeriymiş gerçekten belli... gidiceksinde 1 hafta yoksun gene Rabbim hayırlısıyla kazasız belasız gidip gelmeni nasip etsin... :küstüm: yakın diye sevindik o kadar ama yok...

geldi günlük geldii mektubum nihayet geldi :deli: canım benimm güzel gözlü sevgilimmmm hiç görüşemicez derken arazide bile günde iki kere aradın ya daha nolsun :asskim: Rabbim bi şekilde yanımızda oluyo işte :D:D askerlik zor, beklemek zor ama işe yaradığı kesin :D:D sen ,ben ve karadeniz turu he kemençe sesinden bile kaçan sen beraber karadeniz turu istiyosun he :deli:
artık sıra ekimde belki bu kez bende gönderebilirim sana bişiler :ohoh: senii çook çook seviyorummm ayy çok mutluyum çoook
:asskim: :asskim: :asskim: :asskim:

gideli 4 ayı geçti diyebilirim şafak saymıyorum bilmiyorum o yüzden :) benim şafaklarım onu görebilceğim günlere göre oluyo ve tekirdağda yapıyo :asskim:

çokk şanslısın inankii ne güzel görebiliyorsun..ben 1 yıldır görmüyorum sevgilimi izinde kullanmadı.. o yüzden 1 ay erken gelicek 11 kasımda yanımda inşş..Rabbim onları ve tüm mehmetçikleri korusun

görüyorum dediğim benimde gene internetten :) ama hiç göremeyenlere göre şanslıyım tabi görebildim gittikden sonra bidaha ne zaman görürüm orayı Allah bilir zaten :küstüm: amiin canım aminn ekimde de düşürürseler çok iyi olucak :hıms:

görüyorum dediğim benimde gene internetten :) ama hiç göremeyenlere göre şanslıyım tabi görebildim gittikden sonra bidaha ne zaman görürüm orayı Allah bilir zaten :küstüm: amiin canım aminn ekimde de düşürürseler çok iyi olucak :hıms:

Tatlım ne yapıyorsun ne var ne yok??İnŞallah düşer bu askerlik yaaa :(:(

düşürceklerini hiç sanmıyorum fazla umutlanma bence

yok başdakilere güvenmediğimden zaten inşallah diyorum sadece ama içerde de bu konuşmaların olduğunu söyleyen, bilen çok kişi var bakalım hayırlısı.

Tatlım ne yapıyorsun ne var ne yok??İnŞallah düşer bu askerlik yaaa :(:(

nerdesin sen yaaaaaaaa!!! inşallah düşer canım inşallah bakalımm :küstüm:

Geri