diğer yarım gidiyor...

oooffffff offf günlerin, saatlerin bana kastı var sanki geçmiyo zaman geçmiyoo!!! belki evdeyim diye en azından mutluyum ona hemen geçiyomuş günler :) her an her dakika özlemle yaşamak,hele bunu içinde yaşamak belli edememek, haykıramamak çok çok zor... şimdi daha iyi anlıyorum askere giden kadar bekleyende çeker diyenlerin ne demek istediklerini... gözlerinden yaşlar akarken bile ona belli etmemek için çabalamak zormuş çok zor... ağlarken güldürmeye çalışmak çook zoormuş ama geçicek bunlarda Yüce Rabbimin izniyle ve bu SON olucak sevgilim! son ayrı kalışımız olucak inşallaahh...

şfk:30 inşallaah :deli:

oooffffff offf günlerin, saatlerin bana kastı var sanki geçmiyo zaman geçmiyoo!!! belki evdeyim diye en azından mutluyum ona hemen geçiyomuş günler :) her an her dakika özlemle yaşamak,hele bunu içinde yaşamak belli edememek, haykıramamak çok çok zor... şimdi daha iyi anlıyorum askere giden kadar bekleyende çeker diyenlerin ne demek istediklerini... gözlerinden yaşlar akarken bile ona belli etmemek için çabalamak zormuş çok zor... ağlarken güldürmeye çalışmak çook zoormuş ama geçicek bunlarda Yüce Rabbimin izniyle ve bu SON olucak sevgilim! son ayrı kalışımız olucak inşallaahh...

şfk:30 inşallaah :deli:

Allah kavuştursun canım zorr zorr hemde çooooook zor bende yaşadım neler çektim ama degmedi :18: inşallah sizin sonunuz iyi olur...Esen kal...

images.jpg
gene tuzaklar gene şehit haberleri!!!

mutluyum çok çok çokk :kedi: aşkımı gördüm mutluyummmmm :kedi: d.gnüme diyodum ama bayrama kısmetmiş :D:D garibim ya öyle şaşırdı ki niye geldin sen dedi bana ya :haha: sevicem ben bu tekirdağı sevicem :deli:

sonunda gördün senin için hazırladıklarımı :deli: bugünde gene saatlerce msnde görüştük :D:D güzel gözlüm benimmmmmm tavlada gene yendm ama seni :hıh: seni çoook seviyorum sevgilim bundan sonra şafak yok hayat süprizlerle dolu heran yanına gelebilirim :D:D

Geri