diğer yarım gidiyor...

melocum ben sana ayriligi hic düsünme derim, cünkü ne yaparsan yap gelecek... ve ayrilik boyunca hep o sikintiyla kalacaksin
o yüzden geride kalan zamanini yarini düsünmeden gecir

rabbim sabir versin ve tüm ayrilari hayirlisiyla kavustursun
Amin

Gözlerini, sözlerini, gülüşünü, ses tonunu, kokunu, dokunuşunu, seni, sana ait olan her şeyi…

Özlediiiiiiimmm. Hem de çok…

Öyle böyle değil...

Özlemin çekiştiriyor saç diplerimden!

Zaman duruyor özlerken seni.

Akreple yelkovana düşman oluyorum.

Kelimelere dökemiyorum, cümlelere sığdıramıyorum.

Çaresiz bırakıyor, boğazı düğüm düğüm yapıyor.

Gözleri yakıyor, uykulardan uyandırıyor ansızın.

Anlatılmaz bir duygu bu.

Elde olmadan yaşanan karmaşık duyguların sonucunda ortaya çıkan…

Azalmayan, azalacağı yerde daha da artan…

Hasret bana göre değil asla. Özlemin, içimde seni büyütüyor geçen her dakika.

Dağlar delip, yollar aşıp gelmek, sana sarılmak istiyorum. Doyasıya yaşamak için seni.

Ama olmuyor, ol-mu-yor.

Olmuyoooooooooooooor…

Tadı yok da, adı ne bunun şimdi?

Kalbime, ruhuma büyük bir eziyet.

Çok severken, çok özlemek…

Reva mı bu?

Penceremde, ekmek kırıntıları verdiğim kuşlar bile nasıl alışmışlar sana. Seni soruyorlar sanki bana, cama vurup… Onlar da arıyorlar sanki seni…

Ben arıyorum seni, dayanamıyorum da sensizliğe, kuşlar aramış çok mu?

Dayanamıyorum yokluğuna, özlemine.

‘Gel’ diye haykırıyorum, kalbimin çığlıkları eşliğinde.

Bir gün, bir an gelecek… O gün, o an gelecek…

Kavuşacağız.

Kavuştuğumuz zaman aşkımızın, sarılışımızın sıcaklığı karşısında, özlemin buz tutacağı o anı düşünüyorum da…

O an yeniden başlayacak hayat.

Yeniden başlayacak aşk.

Mevsim zemheri olsa bile içimiz, kalbimiz ısınacak her şeyden önce. Vuslatın doruklarında, dans edeceğiz menevişlerde. Hasreti dindireceğiz öpüşlerimizle.

Elimizle tutacağız yıldızları.

Mutluluktan uçacağız, hem de bulutları bile geride bırakarak…

Yeni bir renk daha ekleyeceğiz gökkuşağındaki yedi rengin yanına. Bu rengin adı da ‘AŞK’ olacak.

Dillere düşecek, bizim sevdamız konuşulacak.

Leyla – Mecnun aşkı unutulacak!

Ama bunların hepsi, bir araya geldiğimiz,ellerimizin, tenimizin, ruhumuzun birbirine değdiği anda, kalplerimizin duyguları okuduğu, sözlerin yetersiz kalıp da gözlerimizin konuştuğu, mehtabın bize eşlik ettiği anda gerçekleşecek.

Geldiğinde…

Anılarınla, hayalinle avunuyorum, resimlerini öpüyorum.

Fotoğraflarındaki yıldız gözlerinle, çocuksu gülüşünle oyalanıyorum şimdi.

Kapım çalsa…

Hemen şimdi…

Açsam…

Karşımda sen…

Elinde güllerle…

Sarılsak…

[video=youtube;rzvF7zDiv5E]

Seni Özlemeyi En Çok Ben Bilirim Hiç Yakınmadım Seni Özlemekten
Üstelik Sana Kavuşamama İhtimali İşlenmemiş Soğuk Bir Taş Gibi Yanımda Dikilip Dururken

Sana Dokunamamak Yüreğimi Böylesine Acıtırken Yinede Bil Ey Yar

Bil Ki Ben Yüreğimi Kanatan Bu Acıya İnat Dokunmadan Tenine Saatlerce Sevişebilirim Seninle

Sensiz Kalmayı Kaldıramıyor Yüreğim

Kısa Ayrılıklar Bile Kederimi Arttırıyor Hüzün Dolu Geceler Yaşatıyor Bana

Seninle Birlikte Olmanın Tadını Almışım Bir Kere Bundan Vazgeçemiyorum

Alışkanlık Değil Bu Her Alışkanlık Terk Edilebilir Bir Gün

Oysa Sen Benim Yaşam Kaynağımsın

İnsan Hayatından Vazgeçebilir Mi?

Özlüyorum Seni Özlemin Büyüdükçe Buyuyor İçimde Durduramıyorum

Kavuşacağımız Anı Bekleyerek Geçiyor Zamanım

Hiç Bir Şey Zevk Vermiyor Bana Sen Yokken..

Sıçrayarak Uyanıyorum Geceleri Yanıma Bakıyorum Yoksun Tekrar Kapıyorum Gözlerimi

Donup Duruyorum Sabaha Kadar Sensizken Her Güne Yorgun Uyanıyorum Tadım Yok İşte Anla

Oysa Yanımdayken Sen Günün Tüm Yorgunluğunu Unutuyorum

Sohbetimizin Keyfi Dokunmalarının Sihri Yaşanan Tüm Olumsuzlukları Silip Götürüyor Huzurla Dalıyorum Uykuya

Seninleyken Sadece Birkaç Saatlik Bir Uyku Bile Ertesi Gün Ayakta Ve Sapasağlam Geçirmeme Yetiyor

Sevgilim Olduğunu Var Olduğunu Bilmek Yetiyor Bana

Döneceksin Biliyorum Da Dayanamıyorum Ne Yapayım

Zamanı Seninle Sadece Seninle Geçirmek Varken

Aşkımızı Büyütmek Ve Tutkuyla Yaşamak Varken

Beklemek Çok Zor Geliyor İnan Simdi Olsa Diyorum

Çıksam İsten Gitsem Yanına Yemek Yesek Birlikte O Konuşsa Ben Baksam

Heyecanlı Hey Canlı Anlatsa Yaşadıklarını Sonra Güzelliğinden Bahsetsem Şımartsam Onu Boğazın Kıyısında Yürüsek

Birlikte Yağmur Üzerimize Yağsa Üşüsek Sarılsak Birbirimize Isınsak Tenimizin Ateşiyle Ama Yoksun İşte....

Bu Gecede Sensiz Geçecek Ve Ben Ne Yemek Yiyeceğim Nede İçtiğim Şaraptan Zevk Alacağım

Bu Gece Sevgilim Bir Fırsatını Bul Ve Üzerinde Şehir Işıklarının Dans Ettiği Şehre Bak Kokusunu İçine Çek Beni Hissedeceksin Çünkü Ben Ne Zaman Sensiz Kalsam Denize Bırakıyorum Yüreğimi

Sana Ulaşması İçin Çünkü Seninleyken Atıyor Yüreğim

Hadi Sevgilim Gel

Al Yüreğimi Öyle Gel ...

Son düzenleme:
Çaresizim mecbur bu veda
Kokun üzerimde gidiyorum uzaklara

Sığınıp anılara bu hasrete dayanırız elbet
Ümidimiz muradına erecek sabret

Sabret inci tanem bekle beni
Döneceğim mutlaka sabret
Ağlama ne olur vazgeçme bekle beni
Döneceğim mutlaka sabret

Vız gelir dağlar denizler yaban eller
Sevmeye engel değil mesafeler

Geçici bu ayrılık bir rüya farzet
Sonunda zafer bizim olacak sabret

Sabret inci tanem bekle beni
Döneceğim mutlaka sabret
Ağlama ne olur vazgeçme bekle beni
Döneceğim mutlaka sabret

Sözleri de size hediyem olsun Melocum :D:D :)

bi süre sonra o sabır kalmıyo malesef enceyim hele de benim gibi uzun süre hep yanyanayken ayrılmışsan daha da zor... inan resimlere bakamıyorum bi kaç gündür dün baktım artık en son onda da dün zaten bıraktım kendmi... ne resimler teselli ediyo, ne sonunu düşünmek sadece özlüyosun canının yandığını hissediyosun. söz verdim ağlamıcam diye onu tutmaya çalışıyorum ama işte olmuyo artık çok çok zorlanıyorum :uhu: tek tesellim 15 gün sonra onu görebilmek. eğer gidemezsem daha da zor olucak benim için, bizim için... inşallah gidebilirim sorunsuz :uhu:

Canım genede buna da 1000 lerce kez şükürler olsun..
Ya göremeyeceğin durumda olsaydın..
o yüzden toparlanmaya bak
ama zor bi süreç canın yanması bunlar doğal.. Bir gün bende bunları yaşıcam Allah'ım hayırlı tezkereler nasip etsin..

oofff off!!!! Kalbime bir ağırlık geldi çöktü sanki be günlük :uhu: 26 sındaydı 22 sine kadar düştü 9 gün kaldı senle geçirebileceğim sadece 9 kısa gün sonra göndericem seni:( güya hazırlamıştım kendimi gidiceğine... Biliyorum ilk sınavımız olmıcak aslında bu bizim. Biliyorum evet sabretmeyi öğrenmiştim ben, sonucunu düşünerek acılara katlanmayı... Bu da bi ameliyat benim için öyle düşünmeye karar verdim :) ilkinde nasıl sabrettiysem gene sabrederim sonucunda sana bidaha ayrılmayacasına kavuşmak varsa hele de...

Bişi daha günlük almaya karar verdim o gittikden sonra içimden geçenleri yazıp geldiğinde ona vericem :)

canımmmm allah kavuştursun beklemek sorun değil önemli olan karşındakinin haketmesi inşallah hakediyodur...

Geri