gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dİkkatlİ Bakalim

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

DİKKATLİ BAKALIM Adam fısıldadı, "Tanrım konuş benimle"
    ve bir kuş cıvıldadı ağaçta ama,

Adam duymadı.
    Sonra Adam bağırdı "Tanrım konuş benimle!"

Ve gökyüzünde bir şimsek çaktı ama,

Adam umursamadı..
    Adam etrafına bakındı ve "Tanrım seni görmeme izin ver" dedi.

Bir yıldız parıldadı gökyüzünde.

Ama Adam farkına varmadı.
    Ve adam bağırdı, "Tanrım bana bir mucize göster!"

Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.

Ama adam bunu bilemedi.
    Sonra adam çaresizlik içinde sızlandı,

"Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla!"

Bunun üzerine Tanrı aşağı doğru süzüldü ve Adam'a dokundu.

Ama Adam elinin tersiyle kelebeği uzaklaştırdı ve yürüyüp gitti.

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dİkkatlİ Bakalim
    admin çok güzeelll emeğine sağlık canııım..çok etkilendimm

Dİkkatlİ Bakalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkatli Dinleme.....

Dikkatli Dinleme.....

dikkatli dinleme dikkatle dinlemek dikkatli dinlemek radyo dinlemenin faydaları dinlemenin faydaları Önemli bir mevzuda konuşurken bazen, muhatabımız boş gözlerle, tepkisiz bir vaziyette bakar� Anlarız ki duyuyor ama dinlemiyor� Günlük hayatta çok şey duyarız fakat hepsini dinlemeyiz. Çünkü her duyulanı dikkatle dinlemek sinir sistemini bozar. Konuşma ve yazma faaliyetinin vazgeçilmez bir...
  2. 4 soruda dikkat testi!!!BAKALIM ne KADAR dikkatlisiniz!!!

4 soruda dikkat testi!!!BAKALIM ne KADAR dikkatlisiniz!!!

Aşağıdaki test, 4 basit sorundan ibaret. Düşünmeden hemen cevap vermek gerekiyor Soru 1: Bir koşuya katılıyorsun, İkinci adamı solluyorsun. Hangi sıralamada yer alırsın Cevap: Birinci sıraya çıkarım dediysen tamamen yanıldın ! İkinciyi sollarsan onun yerini alırsın, yani ikinci olursun. Ayrıca ikinci soru için lütfen biraz daha az düşün !! Soru 2:...
  3. bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim...
  4. Dikkatli olalaım......

Dikkatli olalaım......

merhaba arkadaşlar az önce msn me gelen bi mesajı paylaşmak istiyorum başıma gelmez demeyin ................................ Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister,kimsenin oralı olmadığı teyzeye 23 yaşında bir kızımız yardım eder, karşıdankarşıya geçirirken kız aniden bayılır, masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı...

Sayfayı Paylaş