gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Pınar - Aşk Kazası

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bu ne hoş tesadüf bu ne rastlantı aşk geliyorum demez ki alır canını yaşayanlar en iyi bilir tadını
    baldan bile tatlıdır sevda acısı
    senle benim aşkım bir aş kazası
    ölen kalan yok ama kalpler yaralı
    bırakıp da beni gidersen eğer
    sen nerede olursan gönlüm oralı

bu ne hoş tesadüf bu ne rastlantı
    aşk geliyorum demez ki alır canını
    yaşayanlar en iyi bilir tadını
    baldan bile tatlıdır sevda acısı
    senle benim aşkım bir aş kazası
    ölen kalan yok ama kalpler yaralı
    bırakıp da beni gidersen eğer
    sen nerede olursan gönlüm oralı

Dilek Pınar - Aşk Kazası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar

Pınar

Şeref ve itibara, uzun ömre; Çeşme ve kaynak görmek nimete, hayır ve berekete, mansadın hasıl olmasına; Berrak ve tatlı sulu, akar vaziyette bir pınar görmek kerem ve iyilik sahibi, kadri yüce kimseye, Bulanık ve acı sulu pınar, aşağılık, zelil kimseye, Pınarın suyunun taşması, orada meydana gelecek musibete, Pınar suyu ile yıkanmak yahut onu vücuduna sürmek gam ve kederden kurtulmaya, Suyu...
  2. Dilek

Dilek

Rüyasında içinden gelerek bir dilekte bulunan kişinin istediği olacak demektir. Hele de kutsal yerlerde bir dilekte bulunuyorsa çok daha iyidir. Mutluluk habercisidir.
  3. Dilek Pınar - Son Şansın

Dilek Pınar - Son Şansın

2*saklanma bosuna saklanma bulurum istersem ugrastirma beni ben biktim senin bu halinden ciddiyim bu defa ciddiyim canima tak etti sen belki bu oyunu sevdin ama bana yetti canima tak etti [Nakarat] 2*artik bu son sansin ona gore askim ya kal ya git artik niye kararsizsin asiksan anlarsin cocuk değilsin ki fazla zamanim yok ona göre askim
  4. pınar

pınar

handan merhaba sana ulaşamıyorum ben parasal durumumu sordum canım bana biraz bilgi verirmisin lütfen bide genel bişeyler söylersen sevinirim öptüm seni :dosya:
  5. Dilek Pınar Kimdir, Resimleri

Dilek Pınar Kimdir, Resimleri

Dilek Pınar Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde ?

Sayfayı Paylaş