gebe
  1. tuncay

tuncay Forum Okuru

Dini İsim Arıyorum ( Anlamlı Olacak )

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında tuncay tarafından paylaşıldı.

bebeğime isim lütfen ama dini isim olcak bebeğime lütfen ama dini olacak mrb ben yiyenıme ısım arıyorum belınay ısmı hosuma gıttı anlamı cennette peygamber çiçeği anlamına geliyor fakat bazı yerlerdede kuranda boyle bır ısımyoktur yazıyo aydınlatırsanız sevınırım

Dini İsim Arıyorum ( Anlamlı Olacak ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum 2011 Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)
  2. Doğacak oğluma isim arıyorum

Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  3. köpeğime isim arıyorum

köpeğime isim arıyorum

selam nişanlım bana Golden Retriever cinsi yavru bir köpek hediye etti görseniz çok tatlı birşey:) isim konusunu bana bıraktı ama ben bir türlü karar veremiyorum acaba köpeklere nasıl isimler verilir bu arada köpeğim dişi ve ona uygun isimler olursa çok sevinirim fikirlerinizi bekliyorum
  4. 2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 kız bebek isimleri, kız bebek isimleri, bebek isimleri 2014 Doğacak bebeğinizin cinsiyeti kızsa ve siz de isim konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için birçok kız bebek isimlerini anlamları ile birlikte bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için paylaştığımız en yeni ve popüler kız bebek isimleri arasından belkide kızınız için isim bulacak ve o ismi kızınıza...
  5. oğluma isim arıyorum

oğluma isim arıyorum

bebeğim yakında doğacak. hala isim arıyoruz. tavsiyeleriniz varsa seviniriz. tek isim olsun istiyoruz.

Sayfayı Paylaş