gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Diri bir vücuda nasıl sahip olunur?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güzel vücuda nasıl sahip olunur diri vücut diri bir vücut için Parlak ve diri bir vücuda sahip olmanın yollarını merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için sunduğum bilgilerde doğal yollarla vücut ve cilt bakınız için gereken bilgileri bulabilirsiniz

Banyodan sonra vücudunuzu buz küpleri ile ovalayarak, kan dolaşımınızı hızlandırabilir, bedeninizin her zaman genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz, banyo için buz hazırlamadan önce bir limonun suyunu, bir çay fincanı süt ve yarım litre su ile karıştırarak dondurabilirsiniz. Böylece nemli, parlak ve diri bir cilde sahip olabilirsiniz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgi için teşekkürler kolay ve güzel birşeye benziyor

Diri bir vücuda nasıl sahip olunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parlak Bir Tene Nasıl Sahip Olunur?

Parlak Bir Tene Nasıl Sahip Olunur?

cilt nasıl parlar cilt nasil parlar yüz nasıl Alkol ve sigara kullanmayın, mümkün olduğu kadar çok açık havaya çıkın. Beslenmede aşırıya kaçtınız, veya küçük bir grip geçirdiniz, veya sadece kış sonu, yeterince hava alamadınız. Bütün bu nedenlerden dolayı, teninizin bozulduğu, kirlendiği, kansız kaldığı, sağlığının kötü olduğu ve kanın deri düzeyinde dolaşım yapmadığı hissine kapılıyorsunuz....
  2. Nasıl Bir Vicdana Sahipsiniz?

Nasıl Bir Vicdana Sahipsiniz?

Hiç düşündünüz mü, şu ölümlü dünyada sahip olduğumuz, yükte ve pahada ağır tek bir şey var: Vicdan...Peki vicdanla bire bir örtüşen ne olabilir? Elbette ki aklınıza geldi; inanç. İsterseniz soruyu şöyle soralım; hiç vicdana ters düşen inanç olur mu? SORULAR 1- Bir randevuya yetişmektesiniz. Trafiğin yoğun olduğu bir saatte taksidesiniz. Yol kenarında bir kalabalık dikkatinizi...
  3. Sıkı Bİr Vücuda Sahip Olmanın Yolları

Sıkı Bİr Vücuda Sahip Olmanın Yolları

disiplinli olmanın yolları Sıkı bir vücuda sahip olursak kilomuzda olduğundan daha az görünür...Bu yüzden hepimiz sıkı bir vücuda sahip olmayı isteriz. 10 basit ve pratik yöntemle bunu başarmak çok kolay :tik: Bu 10 pratik kuralı günlük hayatımızda uygulayarak hafiflemiş ve enerjik bir şekilde yazı karşılayabiliriz. 1. Vücudunuzu Şaşırtın Hep aynı egzersizleri rutin bir şekilde...
  4. Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

MERHABA ARKADAŞLAR KOCAMAN BİR SENEYİ GERİDE BIRAKTIK BENİM BU SENEDEN TEK DİLEĞİM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEK ....BAKALIM NE ZAMAN GELECEK? HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM VE YENİ YILDA BURADA BULUŞMAK DİLEĞİYLE:asigim:
  5. Ölü birini diri görmek

Ölü birini diri görmek

Benim gercek hayatta dedem yani( babamın babası ) Babam 6 yasındayken ölmüş.. Yani 1977 gibi.. Yani ben dedemi hiç görmedim sadece bir tane vesikalık gibi bir fotosu var ve ordada teni falan bembeyaz. Anlatılanlara göre dedem cok uzun boylu bembeyaz tenli kara kaş kara göz bi insanmış.. Ve ben onu dun gece ruyamda gordum . ...... Ruyamda gordugumde bizim okuldaydı upuzun boylu bembeyaz -sanki...

Sayfayı Paylaş