gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diş ağrısını hemen ne keser

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar diş ağrısından ölüyorum üç saat sonra randevum var hapta kullanmak istemiyorum. Diş ağrısını hemen kesebilecek hemen kesen bir ilaç yada bitki tavsiyeleri bekliyorum lütfen ölüyoruuuuuuuuuuum !

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz,
    İlaç kullanmak istemiyor ve dişinizin ağrısının geçmesini istiyorsanız en etkili şekil için eczanenizden DİŞİNOL isimli ilacı alın. Bu ilaç ağrıyan dişin üzerine uygulanıyor hemen kesecektir. Bir kaç saat sonra yeniden başlar yine kullanın bitkiseldir. En azından dişçiye gidene kadar sizi ağrıdan kurtarır.

Geçmiş olsun.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :uhu: ölüyorummmmmmmmmmmmmmmmm

diş ağrısını hemen ne keser konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ? Arkadaşlar öldüm bittim gidiyorum nolur bana bir yardım edin bu 20 lik diş ağrısı nasıl geçer:S
  2. Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Ahmet Maranki

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Ahmet Maranki

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Ahmet Maranki Arkadaşlar Ahmet Maranki nin diş ağrısı için bir önerisi vardı ben unuttum neydi acaba?
  3. Diş Ağrısını Ne Keser

Diş Ağrısını Ne Keser

Diş Ağrısını Ne Keser kızlar bana acilen dişimin ağrısını kesecek olan ne varsa yazın gece uyuyamadım :S
  4. Diş Ağrısını Ne Geçirir buyrun öğrenelim

Diş Ağrısını Ne Geçirir buyrun öğrenelim

Diş Ağrısını Ne Geçirir, Diş Ağrısını Ne Durdurur, Diş Ağrısını Kesmek için Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hepimizin zaman zaman karşı karşıya kaldığı diş ağrısı için muhteşem bilgiler sunuyoruz. Diş ağrısı nasıl geçer gibi ya da diş ağrısına ne iyi gelir gibi sorularınızın yanıtı burada Melek'ler! Diş ağrısı için şifalı bitkiler ve bitkisel çözüm önerileri Ağrıyan dişinizin...
  5. acilll diş ağrısını ne keser ??

acilll diş ağrısını ne keser ??

Melekler çok fena dşim ağrımaya başladı.Böyle başladı mı artarak devam eder yine fenalaşacam.Daha beter olmadan diş ağrısını ne keser acil yazacak biri var mı yaa :S

Sayfayı Paylaş