gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dis dedigin böyle fircalanir...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Dis dedigin böyle fircalanir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dis Curumesi

Dis Curumesi

Diş çürümesi, dişte bakterinin neden oldu u bir hastalıktır. Genel so uk algınlı ından sonra diş çürümesi, tüm insanlarda görünen en yaygın bozukluklardan biridir. Ço u kişi için ömür boyu kalıcı olan bir sorun olsa da diş çürümesi en sık çocuk ve gençleri etkiler. Tüm yaştaki kişiler için çürük, diş kaybının temel nedenidir. Diyet, flor kullanma ve do ru a ız hijyeni yoluyla diş çürümesini...
  2. kadin dedigin böyle olur iste

kadin dedigin böyle olur iste

Erkek:Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? *** Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur. *** Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. *** Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki...
  3. dost dedigin...

dost dedigin...

Genç adamın biri, Dermiş babasına her gün; 'Benim de dostlarım var, sendeki dost gibi' Baba, itiraz eder, Olmaz öyle çok dost, hakikisi Belki bir, belki iki, Fazlasını bulamazsın gerçek, hakiki... Devam eder durur konuşma... Aralarında başlar bir tartışma, Karar verirler bir sınava, Dostun hakikisini anlamaya... Bir akşam bir koy...un keserler, Ve koyarlar çuvala. Baba der ki oğluna, 'Hadi...
  4. kadın dedigin..

kadın dedigin..

can yücel kadın dediğin şiiri can yücel kadın dediğin hamileler şiiri sözleri sözleri Kadının hası yumuşak başlı olmaz, ama ağırbaşlı ve sıcak olur. Ağırbaşlılıktan kastım, sıkıcılık değil elbet. Şımarıklığın da hakkını verir. Ağırbaşlı tebessümleri olur bir de. Kadın yüzü dediğin mahkeme duvarına benzemeyecek. Bu tebessümler sevgidir. Yumuşacık bir sevgi olur kadın yüreğinde.... Kim olursa...
  5. Erkek dedigin...

Erkek dedigin...

Kadınca bir konu daha. Kadınların erkeklerde aradıkları ve buldukları…Kadınlar erkeklerde ne arar, neye aşık olur ve neden erkekler olmadan mutlu olamayız? Bizi erkeklere çeken şey ne? Neden her erkek çekici değildir, ya da neden biz nazı erkeklerden hoşlanırken bazı erkeklerden nefret ederiz? Bir erkeğe aşık olmamız için ne lazım? Yolumuza para dökmesi, güllerle kapımıza gelmesi,...

Sayfayı Paylaş