gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diş etimde çekilme var tedavisi nasıl biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba doktora gittim ben birşey yapamam dedi diş etin çekiliyor dedi dişlerim sızlıyor birde diş köklerim görünecek sanki dişim sallanıyor yaa buna bir çare var mı tedavisi varmıdır

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
diş etimde çekilme var tedavisi nasıl biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş Eti Çekilmesini Önlemek için Kür Tarifi

Diş Eti Çekilmesini Önlemek için Kür Tarifi

diş eti çekilmesi önleme diş eti çekilmesini önlemek için çekilmesini önlemek Sevgili melekler benim gibi diş eti sorunları yaşayanınız varsa ne kadar kötü olduğunu bilirsiniz.Tıp her şeye çözüm buldu evet diş eti çekilmesine karşılıkta küretaj tedavisi uygulanmakta fakat; ben doğal yöntem istiyorum diyorsanız bunu deneyin derim. Diş eti çekilmesi için kür paradontoz kürü. Paradontoz diş...
  2. diş eti kanaması nasıl önlenir

diş eti kanaması nasıl önlenir

diş eti kanaması nasıl önlenir diş eti kanamasını durdurmak için hangi yöntemi kullanmamız gerekiyor işyerindeyim doktora ancak yarın gidebilirim tavsiye verin lütfen ?
  3. Gebelikte Diş Eti İltihabı nedenleri ve tedavisi nasıl olur

Gebelikte Diş Eti İltihabı nedenleri ve tedavisi nasıl olur

KIzlar ben 6 aylık hamileyim ve dişlerim beni delirtti daha doğrusu şu diş eti iltihabı beni kahrediyor sizce Gebelikte Diş Eti İltihabı normal bir durummudur ve Gebelikte Diş Eti İltihabı nedenleri nasıldır nasıl tedavi olmalıyım?
  4. Diş Eti Çekilmelerinde Bitkisel Tedavi Önerileri

Diş Eti Çekilmelerinde Bitkisel Tedavi Önerileri

Bu konu; diş eti çekilmesi bitkisel tedavi önerileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, diş eti çekilmesi toplumumuzda hayli yaygın olan bir sağlık sorunu. Yemek yerken çok acı verebilen dişeti çekilmeleri uzun vadede diş kayıplarına sebep olur. Bu sayfamızda sizlere diş eti çekilmesi ve bitkisel tedavisi hakkında bilgiler vermek istiyoruz... Diş Eti çekilmesi Toplumda...
  5. Diş Eti Çekilmem Var Nedeni Nedir?

Diş Eti Çekilmem Var Nedeni Nedir?

diş eti çelimesi nedir,diş eti çekilmesinin nedenleri,diş eti çekilmesinin belirtileri,diş eti çekilmesinin tedavisi,diş eti çekilmesi hakkında bilgiler Diş eti dokusunun normal sınırı olan mine-sement birleşiminden ya da başka bir deyişle kron-kök sınırından apikal yöne, yani diş köküne doğru sıyrılmasına diş eti çekilmesi ya da diş eti atrofisi denir. Nedenleri 1- Yaşlanma, 2-...

Sayfayı Paylaş