gebe
  1. vomın

vomın Forum Okuru

dış görünüşünden insanlar hakkında fikir edinebilme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında vomın tarafından paylaşıldı.

ben insanları ilk gördüğüm zaman hayatları hakkında bilgi edinmek istiyorum.ama bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum.mesela giydiği kıyafetten ne iş yaptığı,kaç çocuklu olduğu gibi...bana yardımcı olur musunuz?

dış görünüşünden insanlar hakkında fikir edinebilme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dış görünüş iş hayatını etkiler mi? Etkiler...

Dış görünüş iş hayatını etkiler mi? Etkiler...

burçların dış görünüşleri adecco iş görüşmesi adecco mülakatları Dış görünüş iş hayatını etkiler mi? Eleman arayanların, verdikleri iş ilanlarına mutlaka ekledikleri bir özellik “prezentabl” olmak... Peki, anlamı ne bu kelimenin? Veya güzel ya da çirkin, bakımlı ya da bakımsız olmak iş hayatındaki başarıyı ne derece etkiliyor? Cevapları aradık. Prezentabl olmak özellikle son yıllarda iş...
  2. İç Güzellik mi ? Dış Görünüş mü ? Önemlidir ...

İç Güzellik mi ? Dış Görünüş mü ? Önemlidir ...

dış görünüş önemli midir iç güzellik mi dış güzellik mi görünüş önemlimidir iç evlilikte İç Güzellik mi ? Dış Görünüş mü ? Önemlidir ...
  3. dış görünüşümüzden bahsedelim

dış görünüşümüzden bahsedelim

hepinizi çok merak ediyorum kimlerle sohbet ettiğimi biraz kendinizden bahsedermisiniz
  4. Hz.Ali'nin dış görünüşü nasıldı ?

Hz.Ali'nin dış görünüşü nasıldı ?

Selamün Aleyküm.Ben halifelerimizden Hz.Ali'nin fiziksel özelliklerini merak ediyorum.Çok güçlü kuvvetli imiş.Mübareğin dış görünüşü nasıldı ?
  5. Yazarlık hakkında fikirleriniz

Yazarlık hakkında fikirleriniz

Arkadaşlar interetteki sitelerde yazı yazmak ileride bir sıkıntı yaratır mı? Özellikle memur olanlar için ? EDIT BY BEYZA için bana ücretli yazarlık yapar mısın teklifinde bulundular? Bana göre suç olmaması lazım ama tedirgin oluyorum

Sayfayı Paylaş