gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dişlerinizi Yemekten Yarım Saat Sonra Fırçalayın!

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

diş fırçalamak, dişler nasıl fırçalanır, diş nasıl fırçalanmalı
    Sevgili melekler, eskiden beri büyüklerimizden de öğrendiğimiz, çocuklarımıza da öğrettiğimiz gibi yemekten kalkınca doğru diş fırçalamaya gitmek, meğer dişleri çürütüyormuş. Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun, yemeklerden sonra ve asitli içecekleri içtikten hemen sonra diş fırçalamanın sanıldığı gibi diş sağlığını korumadığını aksine çürüklere neden olabileceğini belirtti. Bakın konuyla ilgili detaylar şöyle...

diş-fırçalamak.jpg

Dişlerinizi Yemekten Yarım Saat Sonra Fırçalayın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemekten sonra bunları yapmayalım !

Yemekten sonra bunları yapmayalım !

Sevgili meleklerim sağlık hepimizin en değerlisi, sağlığımız olmadan hiçbir şeye vakit ayıramayız.Birçoğumuzda sağlığımız için yapmamız gerekenleri bilmeyiz.İşte sizlere sağlığımız için küçük ayrıntılar.Doğru bunu ben de yapıyorum diyor musunuz, bakalım. :D **Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, yemeğin hemen ardından yakılan tek bir sigara , 10 sigarayla eşdeğer konumda.Ve...
  2. Yemeklerden Sonra Hemen Dişlerini Fırçalama Çünkü.....

Yemeklerden Sonra Hemen Dişlerini Fırçalama Çünkü.....

çürük nedeni, çürük nedenleri, diş temizliği, dişleri doğru fırçalama, dişleri fırçalamak, doğru fırçalama, yemeklerden sonra Yemeklerden sonra dişleri fırçalamayın Meleklerim bakın yazıyı bır okuyun.. Yemeklerden hemen sonra diş fırçalamanın çürüklere neden olduğunu biliyor muydunuz ? Dentaluna Diş Kliniği’nden Diş Hekimi Arzu Yalnız Zogun, yemeklerden sonra ve asitli içecekleri içtikten...
  3. Yemekten sonra bunları yapmayın

Yemekten sonra bunları yapmayın

zarar, aliskanlik, yemekten sonra, meyve, uyku, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Yemekten sonra bunları yapmayın Yemekten sonra yaptığımız bazı alışkanlıklar aslında çok zararlı. Yemek yedikten sonra keyif olarak adlandırdığınız ritüeller var mı? Bir sigara yakmak ya da kısık ateşte demlemeyi ihmal...
  4. Hurma Yedikten Sonra Mutlaka Dişlerinizi Fırçalayın!

Hurma Yedikten Sonra Mutlaka Dişlerinizi Fırçalayın!

hurmanın faydaları, ramazanda hurma yemek, hurma hakkında Sevgili melekler, Ramazan ayının en çok tüketilen yiyeceklerinden biri olan hurmayı tüketirken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Uzmanlar fazla tüketilen hurmanın 6 ayda oluşacak çürüğü 1 ayda oluşturabileceğine dikkatleri çekiyor! Dentistanbul Levent Academy Başhekimi Doç. Dr. Ali Çağın Yücel, hurmanın diş için en tehlikeli...
  5. 73 saat sonra Ella kullanıp hamile kalabilir miyim ? Ella kullananlar yardım lütfen

73 saat sonra Ella kullanıp hamile kalabilir miyim ? Ella kullananlar yardım lütfen

Esimle iliskiye girdik 73saat sonra ella kullandim yumurtlama donemindeydim ilaci ictigimde kanama ya da agri olmadi. iliskiye gireli 1hafta oldu kasiklarim bugun ara ara hafif agrimaya basladi sizce hamile kalir miyim? İlk basta dusunmuyorum ama olursa üzülmem kismet..

Sayfayı Paylaş