gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Diyet Çikolata

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Malzemeler: 200 gr diyet çikolata
    1 Adet rendelenmiş portakal kabuğu
    1 Çay bardağı ceviz
    1 Çay bardağı fındık

Hazırlanışı:

Diyet çikolatayı benmari usulü eritin.(içi su dolu başka bir kabın içine oturtatak ve ateş üzerinde çikolata eriyene dek sürekli karıştırarak)
    10*10 santim boyunda küçük bir kalıbı alüminyum folyo ile kaplayın.
    Portakalın kabuğunu rendenin ince tarafıyla rendeleyin.
    Cevizleri elinizle iri parçalara bölün.
    Rendelenmiş portakal kabuğu, ceviz ve fındıkları erimiş çikolatayla karıştırın.
    Bu karışımı folyo ile kapladığınız kalıba dökün ve üzerini düzeltin.
    Buzdolabında 1 saat bekletin.
    1 Saat sonra buzdobından çıkardığınız çikolatayı kare kare parçalara kesip, servis yapın.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Diyet Çikolata
    yaz geldi tabi kilo vermek lazım :D
    saol cnm paylaşm içn

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

paylaşımın için teşekkürler canım

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık teşekürler

Diyet Çikolata konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcak çikolata

Sıcak çikolata

Malzemeler 8,5 su bardağı süt Yarım tatlı kaşığı tarçın 225 gram sütlü çikolata 1 su bardağı krema (çırpılmış) 50 gram bitter çikolata (rendelenmiş) Yapilis Tarifi Süt ve tarçını karıştırarak ısıtın. Çikolatayı ilave edip, çikolata eriyene kadar yaklaşık 10 dakika daha karıştırarak pişirin. Hazırladığınız karışımı bardaklara paylaştırın. Üzerlerine birer çorba kaşığı krema koyup, çikolata...
  2. çikolata:)...

çikolata:)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Diyet

Diyet

haşlanmış mısır kilo yaparmı haşlanmış mısır kaç kalori patlamış kilo aldırırmı corn flakes diyeti aldırırmı : : : : : : DİYET : : : : : : : : Diyet yaparken karşılaştığımız sorunlardan biri de, neyi ne kadar yiyeceğimiz. Günlük almamız gereken kalori ve yağ miktarından, karnımız açlıktan kazındığında ne yiyeceğimize ya da kalsiyum ihtiyacımızı mutlaka sütten mi alacağımıza kadar...
  4. Çikolata Fondü

Çikolata Fondü

çikolata fondü tarifi çikolatalı fondü tarifi çikolata nasıl yapılır nasıl yapılır Cikolata Sos: 4 Kişilik * 1/2 Su bardagı Süt * 1/4 Su bardagı Krema * 160 gr Bitter çikolata veya kuvertür çikolata (Pastacılarda kullanılan çikolata. Pasta malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz.) * 1 tatlı kaşıgı bal Servis İçin: * Dilimlenmiş Meyveler (çilek, muz..vb) * Dövülmüş fıstık,...
  5. çikolata kisti

çikolata kisti

merhaba ben de çikolata kisti var. 2 ay önce iğne oldum iğnenin adını hatırlamıyorum. çikolata kisti olup ta iğne tedVİSİ gören var mı acaba. iğneden sonra adeti kesilen ben iki ay olacak adet olmuyorum.

Sayfayı Paylaş