gebe
  1. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

diyetsiz bitki çayları kesin zayıflatıyor

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında frezyaa tarafından paylaşıldı.

kesin zayıflatan bitkiler kesin zayıflatan diyet greenwood form çayı greenwood form karışık bitki çayı green wood ben diyet yapmadım 1ayda 5kilo verdim hergün yemeklerden yarımsaat önce bitki çaylarımı içtim kolay kilo verdim beşibir yerde bitki çayları karışımı diyosunuz baharatçınız hemen size hazırlayıp veriyo

2. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki içerisinde ne tür bitkiler bulunuyor.

3. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım içinde
    yeşil çay
    biberiye
    funda
    mate
    kekik
    oluyor hepsinden birer tatlı kaşığı yeşil çaydan iki tatlı kaşığı atıyorsun kaynar suya 10-15 dk demleniyor..
    aç tok soğuk sıcak farketmior günde 2-3 fincan içmen kafi çayın amacı metabolizma hızlandırmak...
    we ben de kullanıyorum faydalı ;)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok güzel birşeymiş buuu annemlik tşekkürler hanımlar :)

5. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rica şeker ya çok mantıklı bi kere =)) kokusu we tadı çekici sayılmaz ama eee zahmetsiz kilo werdirio o kadar olsun demi :D :D :D :D :D
    amamammamaaaa unutmadan şeker atmayın içine ;)

6. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    nekadar süre kullandın peki

bir ara bende başladım da geri bıraktım içimi çok zor ya

7. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy 5i 1 yerde içmekten ölmüştüm geçen yıl ne zayıflattı ne bişey sadece kaşıntı yaptı:)yakınlarımın hepsi kullandı aylarca olmadı valla bravo vermen çok güzel!!!!

8. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet çay yemek öncesi iştahı da kestiği için biraz doğru arkadaşlar yardım eder kilo vermeye

9. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hem de sağlıklı sonuçta bitki çayları....

10. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bayanlar inşallah güzel sonuçlar almışsınızdır,bitki çaylarından hiç fayda alamadım sadece yediğimden kısıyorum zaman zaman.Hepinize başarılar.

11. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende içtim ölüyom zannettim felaket karın ağrısı yaptı bence herkes denemesin kiminin vucüdu hassas

12. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Bende şu bimdeki green wood diye bitki çayı war onu içiyorum metoolizmayı çok hızlandırıyo tavsiye ediyorum..

13. mesut

mesut Forum Okuru

bitki çayı

bende yaklasık ıkı haftadan beri iciyorum fakat miydemde cok agrı oluyo acaba bunun nedenı biitki çayımı içmedigim zaman mıydem rahat fakat içtiğim zaman miydem agrıyoo greenwood diye bir bitki cayı ben kilomu korumak ıçın ıcıyorum acaba attarcıdn özelmı yaptırsam?:(

14. izmirkarşıyaka

izmirkarşıyaka Forum Okuru

Eğer yeşil çayı düzenli olarak hergün içerseniz sonuç alırsınız. Belki zayıflatmaz ama yağ yakmanıza yardım eder ve ödeminizi alır karnınızın şişliği iner bana o şekilde etki ediyor bence bir deneyin derim. Zayıflatmasa bile faydası yeter!

diyetsiz bitki çayları kesin zayıflatıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitki Çayları

Bitki Çayları

Bitki Çayları adaçayı Mide va bağırsak gazlarını giderir. Mide bulantısını keser. Hazım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Boğaz, bademcik ve dişeti iltihaplarını giderir. Göğsü yumuşatır. Astımdaki sıkıntıları geçirir. İdrar ve ter söktürür. Banyo suyuna katılıp yıkanılırsa; zindelik verir. Günde, 3 kahve fincanından fazla içilmemelidir. böğürtlen Dikenli ve çalı görünümünde bir bitki....
  2. Bitki çayları

Bitki çayları

Ihlamur çiçeği çayı: Soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonda faydalıdır. Kaynatmadan sıcak suyla hazırlanması gerekir. Terlemeyi başlatır, öksürük ve balgam söktürücü özelliği vardır. Aynı zamanda bağırsakları da yumuşatır. Adaçayı: Antiseptik özelliği olan adaçayı, öksürüğe iyi geliyor. Boğaz ağrısı, dişeti iltihabı ve bademcik iltihabı için ebegümeci ile birlikte hazırlandığında gargarası...
  3. Mate Çayı Zayıflatıyor (Mate Çayının Faydaları)

Mate Çayı Zayıflatıyor (Mate Çayının Faydaları)

mate çayının faydaları mate çayı faydaları cayinin faydalari paraguay çayı matte Mate Çayı Zayıflatıyor (Mate Çayının Faydaları) Mate, Güney Amerika’da yetişen “Ilex Paraguayensis” isimli bitkinin yeşil yapraklarıdır. İlk kullanıcıları Güney Amerika yerlileri olup, sonraları Cizvit rahipleri tarafından düzenli olarak üretilmiş ve uyarıcı etkisi nedeni ile çay ve kahve yerine tüketilen günlük...
  4. Uykusuzluğa faydalı bitki çayları

Uykusuzluğa faydalı bitki çayları

uykusuzluğa hangi çaylar iyi gelir,uykusuzluğa iyi gelen bitki çayları,uykusuzluk sorunu için bitki çayları,uykusuzluğa şifalı bitkilerle tedavi Hafif ve orta dereceli uykusuzluk problemleri, kasları rahatlatan ve sinirleri sakinleştiren bitkisel çaylar ile hafifletilebilir. Bu çaylar aynı zamanda daha kaliteli ve derin bir uyku sağlayarak gün içinde enerjinizin yüksek kalmasını...
  5. Zayıflatan bitki çayları nelerdir?

Zayıflatan bitki çayları nelerdir?

İlk olarak Çin’de üretilmeye ve içilmeye başlayan bu çayın kökeni çok eski dönemlere dayanır. Son yıllarda yeşil çay ile ilgili pek çok araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmalar neticesinde kilo vermeye ve bölgesel yağları yakmaya en uygun çay olarak bilinir. İçinde bulunan polifenol ve kafein metabolizmanın hızlanmasına neden olur. Böylece yağ yakımı olmaya başlar. Hücrelerin hasarını...

Sayfayı Paylaş