gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Diz ve dirsek kararmasına bitkisel çözüm

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

diz ve dirsek kararması dirsek ve diz kararması kararmasına çözüm dizlerdeki kararmalar dirseklerdeki kararmalar Diz ve dirsek güzelliği için sizlere tamamen bitkisel bir tarifi ve malzemelerini veriyorum Dizlerdeki, dirseklerdeki ve topuklardaki cilt, kolayca renk değişimine uğrayabilir ve ölü bir görünüme bürünebilir. İşte gerçekten harikalar yaratan ağartıcı ve yumuşatıcı bir maske.
    Bu karışımı uyguladıktan sonra dizlerinizdeki renk değişimi azalacaktır. İşte pratik maskenin tarifi.

3 limon suyuna 1 bardak süt tozu ekleyin. Kalın bir macun yaratmaya yetecek kadar su ilave edin. Karışımı dizlerinize ve dirsekleriniz sürüp 20 dakika bekletin. Bir banyo lifi veya süngerle sertçe ovarak temizleyin.

Diz ve dirsek kararmasına bitkisel çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diz, Dirsek ve Topuk Bakımı

Diz, Dirsek ve Topuk Bakımı

dirsek sertleşmesi sertleşen topuklar sertleşmiş topuklar diz ve dirsek bakımı topuk bakımı Melişlerim diz, dirsek ve topuklarımız sertleşir ve buda bizi rahatsız eder sertleşen diz, dirsek ve topuk bölgeleri için evde kendi kendinize uygulayacağınız pratik ve ekonomik çözümler burda :tik: Arındırıcı Özelliği: Cildi ölü hücrelerden arındırır, yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Gerekenler:...
  2. Dirsek kararmalarına çözüm

Dirsek kararmalarına çözüm

dirsek kararması dirseklerde kararma dirsek kararmasına çözüm dirseklerin kararması dirseklerdeki kararma Diz veya dirseğimizde oluşan kararmalardan bu karışımla kurtulun kızlar :tik: -1kapak limon suyu -1kapak portakal yağı -1kapak greyfutr yağı -1kapak limon yağı -1kapak hindistan cevizi yağı -1çorba kaşığı bebe pudrası -1tane Evitamini Hazırlanışı:Bütün malzemeleri bir kapta...
  3. Diz kararması için bitkisel çözüm

Diz kararması için bitkisel çözüm

diz kararması dizlerde kararma dizlerdeki kararmalar dizlerin kararması dizdeki kararma Diz bölgesindeki kararmalara iyi gelen bitkisel maske tarifini ve malzemelerini veriyorum Bu karışımı uyguladıktan sonra dizlerinizdeki renk değişimi azalacaktır. İşte pratik maskenin tarifi. 3 limon suyuna 1 bardak süt tozu ekleyin. Kalın bir macun yaratmaya yetecek kadar su ilave edin. Karışımı...
  4. Koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm

Koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm

koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm koltuk altı kararması vazelin Malzemeler: 1 çay kaşığı vazelin 1 çay kaşığı elma suyu 1 çay kaşığı limon suyu Uygulama: Bir kaba 1 çay kaşığı vazelini alalım üzerine 1 çay kaşığı limon suyu ve 1 çay kaşığı elma suyunu ilave edip karıştıralım. Koltuk altına sürelim ve kurumasını bekleyelim, kuruduktan sonra yıkayalım kurumasını sağlayıp bebe pudrası...
  5. bacak arasındaki kararmalara bitkisel çözüm var mı

bacak arasındaki kararmalara bitkisel çözüm var mı

merhaba ben epilasyon yapıyorum ama belli bir süre sonra bacak aralarımda kararma başladı bundan nasıl kurtulabilirim?

Sayfayı Paylaş