gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dizi Müzigi gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisi)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

doktorlar dizisi kördüğüm aşk bir hastalıkmış sanki seni bende hapsetti
    yüreğim kilitli
    ben odamda kokunla şimdi
    konuştum duvar sesizdi
    adın nefesimdi
    buralar şimdi yangın yeri
    yokluğun yangının alevi
    söyle gitmenin sebebi neydi
    gözlerimi kapatsam yüzünü görür müyüm
    gündüzleri uzatsam geceler bi kördüğüm
    kapıları kapatsam yalnız üşür müyüm
    bi kuş olupta uçsam üzerine süzülür müyüm

Dizi Müzigi gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar dizisi

Doktorlar dizisi

İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın tüm renkleri bu...
  2. Doktorlar Dizisi - Foto Galeri

Doktorlar Dizisi - Foto Galeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. öldüm ulan!!......!! kapat sana gözlerimi!!

öldüm ulan!!......!! kapat sana gözlerimi!!

öldüm ulan ölmekten kapatsana gözlerimi Sancıyan gecelerin ağırlığınca girdim hastalıklı rüyalarıma... Başucumda acabalarla beynime inen saat tik takları... KALK GİT ONA der gibi... Dokunsan!! Kar gibiyim parmaklarında kopsan buzul! Acının negatifi basıyor sözlerimi Öldüm ulan!! üzülmekten!! Kapat sana gözlerimi !! Vapursuz bir iskele gibi kaldım Mütedil dalgalı yorgunluğum.....

Sayfayı Paylaş