Doğukan Manço'dan Survivor Sonrası Şok Açıklamalar!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Doğukan Manço'dan Survivor Sonrası Şok Açıklamalar!
survivor 2013 kim kazandı
survivor 2013 hilmicem
survivor 2013 finale kim kaldı

2013 Survivor yarışması 110 günlük maratondan sonra finalde Doğukan Manço ve Hilmicem'in kalması ve gelen sms oyları ile Hilmicem'in mazanması ile son buldu. Yarışma sona erdi ama yarışmanın ardından yapılan şok açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Finale kalan iki isimden biri olan ve merhum Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço'dan Hilmicem hakkın da şok açıklamalar geldi. Manço'nun Hilmicem hakkın da yaptığı açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz.

survivor-24e.jpg

Manço verdiği röportajda konuya ilişkin "Hilmi Cem, Gönüllüler takımındaki en başarılı yarışmacıydı. Benim için de aynı şeyi söylüyorlar ama halk oylamasında o birinci geldi. Bunda, genç kızların sevgilisi olabilecek yakışıklılıkta olması da önemli bir etkendi tabii.

Sonuçta halk böyle değerlendirdiyse saygı duymaktan başka bir şey yapamam. Her şeyin bir sebebi olduğuna inanıyorum, dolayısıyla en ufak bir negatiflik hissetmiyorum. Tabii ki birinci olmayı çok istiyordum, sonuçta üç ay bunun için savaş verdim. Sakatlandım, yaralandım.

Her ne olduysa son oyunda en iyi performansımı gösteremedim. Belki de hayırlı bir şeye vesile oldum. Sonuçta ben buraya gönüllerin birincisi olarak geldim ya, gözüm arkada kalmadı. Eğer yarışmayı kazanabilseydim paranın az yüzde 50'sini bağışlayacaktım. Zaten nerelere bağışta bulunacağıma dair Acun Medya ile anlaşma da yapmıştım. Bağışta bulunacağım yerler arasında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir okul da vardı; Barış Manço İlköğretim Okulu... Bu, babamın inşa ettirdiği ama bittiğini göremediği bir okuldu. Ben de oğlu olarak oraya bir katkıda bulunmak istiyordum. Paranın diğer kısmı da engelli vatandaşlar için çalışan bir kuruma gidecekti.

Sonuçta beni finale getiren halktı ve ödülün yarısının da onlara gitmesi gerektiğini düşünüyordum. Bundan sonra da bu bağışlarda bulanacağım ama daha kısıtlı olacak tabii..." ifadelerinde bulundu..

Geri