gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doğukan'dan Barış Manço'yla İlgili Duygulu Açıklamalar...

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Doğukan'dan Barış Manço'yla İlgili Duygulu Açıklamalar haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde Doğukan Manço çok duygulu anlar yaşadı. Gece yaktıkları ateş çevresinde toplanan ünlüler sohbet ederken, Doğukan Manço da babasıyla ilgili anılarını anlatmaya başladı ve herkesi duygulandırdı. İşte Doğukan'ın anlattıkları...

“Sen her akşam eve baba gelsin diye bekliyorsun. O montajda... Sabah okula gitmek için uyanıyorsun, baban senden önce evden çıkmış. Hafta sonu konserde”...

“Sonra televizyonu bir açıyorsun, başka çocuklarla beraber onlara hediye veriyor”.

“Ben şimdi Adam Olacak Çocuk programını izleyemiyorum. Anlatamıyorum çünkü hislerimi, ifade edemiyorum”.

“Batıkan da arkası dönük dinliyor programı. Sonuçta babası sesini özlüyor ama o başka çocuklarla beraber”...

“17 yaşında babanla sohbet etmeye başlıyorsun, bir bakıyorsun çok iyi dostun olmuş”.

“Doktor karşımıza dikildi. Söyleyecek, söyleyemiyor”...

“O sırada arkadan bir ses geldi. 'Ağlama Doğukan annen sana bakıyor'... Kafamı çevirdim, annemle göz göze geldim. O an acımı kalbime gömdüm”.

“İki senem sadece insanları teselli etmekle geçti. Depresyona girdim. Günde 16 saat uyumaya başladım”.

“Ama şimdi düşünüyorum o gün kalp krizi geçirmeseydi babam 99 depreminde geçirirdi. O zaman olmasaydı, başka zaman olurdu”.

“O bugünleri göremezdi, çünkü ben biliyorum ki onun gibi rafine insanların bu dünyada çok fazla yeri yok”

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    dogru zözlere nedenirki....

Doğukan'dan Barış Manço'yla İlgili Duygulu Açıklamalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan Özcan Deniz ile ilgili açıklamaları;

Ebru Destan Özcan Deniz ile ilgili açıklamaları;

özcan deniz ebru destan ebru destan özcan deniz Özcan Deniz ile 5 yıl aşk yaşayan şarkıcı Ebru Destan, Kanaltürk'te yayınlanan 'Orada Neler Oluyor?' programında eski sevgilisiyle ilgili konuştu. Manken Şebnem Scheffer'ın, mahkemelik olduğu Özcan Deniz'den bisseksüel olmadığına dair rapor istemesine tepki gösteren Destan şunları söyledi "Özcan'ı çok iyi tanıyorum. Onunla 5 yıl birlikte...
  2. Okan Bayülgen'den Kevin Costner'la ilgili ilginç açıklamalar

Okan Bayülgen'den Kevin Costner'la ilgili ilginç açıklamalar

ÜNLÜ ŞOVMEN OKAN BAYÜLGEN ÜNLÜ AKTRİST KEVİN COSTNER'LA İLGİLİ İLGİNÇ YAKIŞTIRMALAR YAPTI... 'Sade Vatandaş' Okan Bayülgen, Kevin Costner'ı yerden yere vurdu: Elalemin eciş bücüş herifi... Zaten aptalın tekidir. Estetik yaptırmış, kaşları dondurmacı tentesi gibi duruyor.
  3. Kerpeten Ali - Barış Falay'dan şok açıklamalar!

Kerpeten Ali - Barış Falay'dan şok açıklamalar!

barış falay boyu barış falay boy kerpeten ali, barış falay röportajı, eşi ve hayatı hakkında şok açıklamalar burada arkadaşlar. Kerpeten Ali olarak tanıdığımız Barış Falay'dan şok açıklamaları sizler için paylaşıyoruz Melek'ler! “Ezel” dizisinin Kerpeten Ali’si Barış Falay, “Laf Aramızda” programında gazeteci Bilal Özcan’ın sorularını yanıtladı. İşte yarın ekrana gelecek o programdan...
  4. Ebru Gündeş'ten Hamileliğiyle İlgili Açıklamalar!

Ebru Gündeş'ten Hamileliğiyle İlgili Açıklamalar!

ebru gündeş, ebru gündeş hamile, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ikinci bebeğine hamile olan başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, hamileliğiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 3 yıl önce Reza Zarrab'la evlenen ve bu evllikten bir kızı olan Gündeş şimdidlerde heyecan içinde.. İki aylık hamile olan, buna rağmen konser maratonuna aynı hızla devam eden Gündeş, önceki gün Antalya...
  5. Özdemir Erdoğan'dan Tarkan'la İlgili Şok Açıklamalar!

Özdemir Erdoğan'dan Tarkan'la İlgili Şok Açıklamalar!

tarkan haberleri, tarkan hakkında, özdemir erdoğan Sevgili melekler, yılların eskitemediği usta sanatılarımızdan Özdemir Erdoğan, Yeni Aktüel Dergisi'ne verdiği röportajda ilginç açıklamalrda bulundu. Tarkan ile ilgili de konuşan Erdoğan bakalım neler söylemiş... Özdemir Erdoğan, Yeni Aktüel dergisinden Arda Uskan'a konuştu: “Dünya starı olmam için Amerikalıların yaptığı teklifi 'Ben...

Sayfayı Paylaş