Doğum günün kutlu olsun MAWİ

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Doğum günün kutlu olsun MAWİ
doğum günü şiirleri dogum gunu siirleri dogum günü siirleri doğumgünü çikolatalı pasta
Sevgili adminim, iki sıpamın anası, bugün senin doğum günün site ancak düzeldi ve ben tebrik etmek istedim. Haa kaç yaşındasın olayına girmeyeyim. 19 yaşına girdin :D:D

Nice güzel yıllarda hep birlikte olmak ümidiyle.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MUTLU OL SENELERCE
SANA BONCUKTAN KUŞ YAPTIM KONACAK PENCERENE ( Yav bigün konar elbet )

cikolatali-pasta-7321.jpg

Mawi Adminim doğum gününüz kutlu olsun. Bundan sonraki yaşantınız neşe mutluluk öncelikle sağlık olsun.:yahoo::raila::hayal::parti::cheer2::cheer2:

meleklermekani4-4578.jpg

melekelrmekani3-8888.jpg

meleklermekani2-4511.jpg

Sadminim sizi hep böyle beklesin emiii:D

meleklermekani1-7861.jpg

Oyy oyyy MAWİŞ adminimizin doğum günüymüş bugün:):)Canım adminim sitemizin annesi doğum günün kutlu olsun.Rabbim eşin ve evlatlarınla nice nice yıllar nasip etsin:)

mavi-pasta-2401.jpg

dogum-gunu1-2505.gif
dogum-gunu1-2505.gif
dogum-gunu1-2505.gif
dogum-gunu1-2505.gif

Mawişim adminim doğum günün kutlu olsun :) Ailenle sevdiklerinle birlikte nice nice mutlu yıllara :) Herşey gönlünce olsun o maviş gözlerin hep gülsün

dogum-gunu-8850.jpg

Adminim doğum gününüz kutlu olsun,yeni yaşınızın sağlık,mutluluk,huzur ve dilediğiniz tüm güzelliklerle geçmesi dileğiyle...

ilkbahar-dugunu-pasta-7036.jpg

Öncelikle doğumgünümü kutlayan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi ediyorum ne garip bilmem ama eskiden böyle günlerde içim kıpır kıpır olurdu şimdi sevinemez oldum :) Sabahtan beri içimde garip bir burukluk vardı ama sizin bu güzel ve sıcak kutlamalarınızı görünce inanılmaz mutlu oldum

Son düzenleme:
Geri