Doğum kontrol hapıyla hamile kalınırmı

C

Cevapplll

Forum Okuru
Doğum kontrol hapıyla hamile kalınırmı
Ben 28 martta adet oldum ve doğum kontrol hapı kullanmaya başladım qlairista marka, içinde 28 hap var. Hiç içmeyi unuttuğum gün olmadı. Hapların 21. Ve 22. Sini içtiğim günler ilişkim oldu ama dışarı boşaldı. Sonra tam günümde 27.günde regl oldum 3 gün sürdü ama yoğunluğu çok azdı. Şimdi içimde korku var ya implantasyon kanaması olduysa diye. Eğer implantasyon ise kan testi ne zaman pozitif çıkar ne ne zaman yaptirmaliyim

Düzenli olarak doğum kontrol hapı kullanmışsınız gebe kalmazsınız . Bu hapların amacı gebeliği önlemektir. İstediğiniz zaman test yapabilirsiniz..

Düzenli olarak doğum kontrol hapı kullanmışsınız gebe kalmazsınız . Bu hapların amacı gebeliği önlemektir. İstediğiniz zaman test yapabilirsiniz..
Çok sağolun kanamam az olunca nete baktım yerleşme kanaması falan diyorlar o yüzden hani emin olmak istedim. Eğer öyle bişey varsa çıkar şu an tahlilde öyle mi . Yani hcg yerleşme kanamasindan sonra artardi

Ben 28 martta adet oldum ve doğum kontrol hapı kullanmaya başladım qlairista marka, içinde 28 hap var. Hiç içmeyi unuttuğum gün olmadı. Hapların 21. Ve 22. Sini içtiğim günler ilişkim oldu ama dışarı boşaldı. Sonra tam günümde 27.günde regl oldum 3 gün sürdü ama yoğunluğu çok azdı. Şimdi içimde korku var ya implantasyon kanaması olduysa diye. Eğer implantasyon ise kan testi ne zaman pozitif çıkar ne ne zaman yaptirmaliyim

Qlarista adetin miktarını ve gün sayısını azaltır.Hamile değilsin korkulcak birşey yok.

canım doğum kontrol hapı kullanıyorsan hamile kalmazsın korkma ayrıca doğum kontrol hapı adet miktarını etkileyebiliyor. Misal doğum kontrol hapı kullanmadan önce kanaman yoğunsa ilacı kullandığın için az olur.Yani ilaç kanamayı kontrol altına alıyor . Ayrıca yumurtlamayı baskılayarak hamile kalmayı engelliyor yarın test yap için rahat etsin

Dün kan testi yaptrdim ilişkiden sonraki 16. Gün oluyo yerleşme kanaması yaşamış olsam artık pozitif çıkardı değil mi

Dün kan testi yaptrdim ilişkiden sonraki 16. Gün oluyo yerleşme kanaması yaşamış olsam artık pozitif çıkardı değil mi

Adetinizde gecikme olduktan sonra test yaptıysanız sonuç doğrudur gecikme olmadan yaptıysanız sonuç yanıltabilir.
Üstte yazmıştım ben hap kullanıyorum adet oldum günümde ama yerleşme kanaması gibi geldi diye. Sizde istediğiniz zaman yaptırın demistiniz. Yerleşme kanaması olunca ne zaman testte çıkar diğer adeti mi beklemem gerek?

Size daha önce ne zaman isterseniz test yapabilirsiniz diye yanıt vermiştim. Adet gecikmesini beklemenize gerek yok.. Bugün yarın test yapabilirsiniz.

Geri