gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kılar doğumdan sonra bende acayip eklem ağrıları başladı. sancılarını ilk önce kış diye ona bağladım ama hayır ondan değil heralde. Doğumdan hemen sonra klem ağrısı yaşayanlar bu husus hakkında bana yardımcı olabilir mi ne yapmam lazım. Doktoruma bunu söyleyim mi? Bu arada daha 16 gün oldu doğum yapalı. Teşekkürler.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Doğum sonrası eklem ağrıları birçok yeni doğum yapan kadınların ortak sorunu... Beslenmenize özen gösterip magnezyum almaya bakmanızı tavsiye ederim. Kendinizi sıcak tutun malum birde kış ayındayız üşütmemeye gayret edin:)

doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası Deprasyon yaşayanlar

Doğum Sonrası Deprasyon yaşayanlar

Doğum Sonrası Deprasyon Uyarısı Doğum Sonrası Deprasyon Uyarısı Doğum yapan kadınların yüzde 80′inde yorgunluk ve gerginlik hissiyle kendini gösteren depresyon, yeni annelerin yüzde 10′unda ciddi bir durum alıyor. Bu durumdaki anneler, günlük yaşamın getirileriyle başa çıkmakta her geçen gün biraz daha zorlanabiliyor; anksiyete, korku ve umutsuzluk hissedebiliyorlar. Bazı anneler ise, Panik...
  2. doğum sonrası bel ağrısı çekiyorum sebebi

doğum sonrası bel ağrısı çekiyorum sebebi

doğum sonrası bel ağrısı doğum sonrası sırt ağrıları doğumdan sonra bel ağrısı ayak doğumdan sonra sırt Doğum sonrası anneler özellikle, iç karın, iç rahim, bel, sırt, kol, omuz, boyun ve bacak güçlenmesine ihtiyaç duyuyor. Vücudun güçsüz bölgelerine binen aşırı yük bu bölgelerde ağrılara sebep oluyor. Anneler doğum sonrası...
  3. doğum sonrası rahim ağrısı çekiyorum tedavisi

doğum sonrası rahim ağrısı çekiyorum tedavisi

doğum sonrası ağrılar doğum sonrası rahim rahim ağrısı kemik ağrıları doğumdan sonra rahimde ağrı Özellikle bebeği emzirirken oluşan kramp benzeri ağrılar muhtemelen doğumdan sonra rahmin, leğen kemiği bölgesindeki yerine inmesini sağlayan kasılmalardan kaynaklanmaktadır. Daha önceki doğumlara veya karın duvarının...
  4. doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

arkadaşlarım doğum sonrası kabızlık sorunu yaşıyorum doğum yapalı 1 ay oldu ama hala kabızlık sorunu ile karşı karşıyayım. Bunu daha önce yaşayan meleklerden nasıl atlattıklarını yada tavsiyelerini görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapacağım kabızlık sorunu için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu ?
  5. Eklem Ağrısı

Eklem Ağrısı

Merhaba, Foruma yeni üye oldum. Sürekli oturarak calistigim için ve yogunluktan cok fazla hareket olanağı da olmadığından eklem ağrılarım cok arttı. İlaç kullanmak istemiyorum. Bu konuda biraz araştırma yaptim. internette Glucosamine 24seven diye bir ürün gördüm. Link paylasmiyorum ki reklam gibi olmasin. Bant olmasi gündelik hayat içinde kullanimini kolaylastiriyor gibi görünüyor. Bir de...

Sayfayı Paylaş