***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye

ben hangi hayvanım testi burçlara göre hangi hayvansınız burcuna göre hayvansın yemeksiniz testi burcunuza hayvansınız Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz ?

Kuru fasulye mi, imam bayıldı mı, köfte mi? Bakın kişiliğinizi öğrenin.İlk önce doğum tarihinize denk gelen yemeği bulun, sonra kişiliğinizi öğrenin.

Ocak 1 - 9 ~ Musakka
    Ocak 10 - 24 ~ Pilav Üstü Kuru
    Ocak 25 - 31 ~ İmam Bayıldı
    Şubat 1 - 5 ~ Kokareç
    Şubat 6 - 14 ~ İşkembe
    Şubat 5 - 21 ~ Köfte Şubat 22 - 28 ~ Tantuni
    Mart 1 - 12 ~ Suşi
    Mart 13 - 15 ~ İmam Bayıldı
    Mart 16 - 23 ~ Pilav Üstü Kuru
    Mart 24 - 31 ~ Kokoreç
    Nisan 1 - 3 ~ İmam Bayıldı
    Nisan 4 - 14 ~ Tantuni
    Nisan 15 - 26 ~Pilav Üstü Kuru
    Nisan 27 - 30 ~ Köfte
    Mayıs 1 - 13 ~ Suşi
    Mayıs 14 - 21 ~ İşkembe
    Mayıs 22 - 31 ~ İmam Bayıldı
    Haziran 1 - 3 ~ Pilav Üstü Kuru
    Haziran 4 - 14 ~ Köfte
    Haziran 15 - 20 ~ Musakka
    Haziran 21 -24 ~ Suşi
    Haziran 25 - 30 ~ Kokoreç
    Temmuz 1 - 9 ~ Pilav Üstü Kuru
    Temmuz 10 - 15 ~ Musakka
    Temmuz 16 - 26 ~ İşkembe
    Temmuz 27 - 31 ~ Kokoreç
    Ağustos 1 - 15 ~ Suşi
    Ağustos 16 - 25 ~ Pilav Üstü Kuru
    Ağustos 26 - 31 ~ Köfte
    Eylül 1 - 14 ~ İşkembe
    Eylül 15 - 27~ Kokoreç
    Eylül 28 - 30~ Musakka
    Ekim 1 - 15 ~ Suşi
    Ekim 16 - 27 ~ Köfte
    Ekim 28 - 31 ~ Tantuni
    Kasım 1 - 16 ~ İmam Bayıldı
    Kasım 17 -30 ~ Kokoreç
    Aralık 1 - 16 ~ Musakka
    Aralık 17 - 25 ~ Suşi
    Aralık 26 - 31 ~ İşkembe

Yemeklerin anlamları

Musakka
    Çekici ve popülersiniz.. Kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. Kendinden emin tavırlarınızla grup içinde liderliğe yakışıyorsunuz.

Kokoreç
    Utangaç ve sevimlisiniz. Tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz.

Suşi
    Yerinde duramayan birisiniz.Çok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız çok renkli. Dedikoduyu biraz seviyorsunuz. Sizi tanıyan sizin gibi biri daha olmadığını düşünüyor. Dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz.

Tantuni
    Esrarengiz birisiniz. Ne zaman nasıl davranacağınız pek belli olmuyor. Çoğu şeyden ilk sizin haberiniz oluyor bu yüzden çok ilgi görüyorsunuz.

Pilav Üstü Kuru
    Sessiz sakin ama çok zekisiniz. Dost canlısı, sevilmeyi bekleyen tavırlarınız ilgi çekiyor.Küçük bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla popüler olmasanız da yakınlarının el üstünde tuttuğu birisiniz

İmam Bayıldı
    Siz lider olmak icin doğmuşsunuz.Sözünü dinleten, dediğini yaptıran
    birisiniz. Kararlı tavırlarınız çevrenizdekileri etkiliyor. İnsanların arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

Köfte
    Uyumlu, sıcakkanlı birisiniz. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de herkese öyle davranıyorsunuz.Sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

İşkembe
    Çok hassas ve narinsiniz. Kolay aşık oluyorsunuz.Ne çok utangaç ne cok girişkensiniz.Arkadaş grubunuzda kırılmaması için kollanan birisiniz.
    bende bir yerden okudum ne kadar doğru bilmiyorum

:party:

2. sule

sule Yeni Üye

Ce: ***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**
    handanca bu kadar olmaz yaaa ben kokorec hastasiyim....emegine saglik

3. sule

sule Yeni Üye

bu kadar olmaz ya handanca ben kokorec hastasiyim dur bide cocuklarima bakayim...

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

ben işkembeymişim :D saol canım ellerine sağlık :)

5. AZRA

AZRA Yeni Üye

bn imam bayıldı kızımda tantuniymiş
    ilginç bir test miş saol cnm eline sağlık

6. handanca

handanca Daimi Üye

bende musakka çıktım. bayılırım inanın:D

7. elifnaz

elifnaz Yeni Üye

bende suşiymişim çok ilginç paylaşım için sağol canım

8. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye

işkembeymişim:D ıııyy hiç sevmem yaa.
    paylaşım için tşkkrler...

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

Cevap: ***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

:hungry:Ocak 10 - 24 ~ Pilav Üstü Kuru

Pilav Üstü Kuru
    Sessiz sakin ama çok zekisiniz. Dost canlısı, sevilmeyi bekleyen tavırlarınız ilgi çekiyor.Küçük bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla popüler olmasanız da yakınlarının el üstünde tuttuğu birisiniz :hungry::26:

10. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye

handanca ben kokareçten nefret ederim ama velakin doğm günüm 30/ temmuz anlamı dogrudur ama süper tuttu heheheheh :=)

11. Ariza

Ariza Yeni Üye

Kokoreç
    Utangaç ve sevimlisiniz. Tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz

Kokorec hic sevmem ama karsisindaki anlami cok dogru cikti :D

12. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

ya iyide bende neden iskembe cikti yaa itiraz ediyorum
    :11:

İşkembe
    Çok hassas ve narinsiniz. Kolay aşık oluyorsunuz.Ne çok utangaç ne cok girişkensiniz.Arkadaş grubunuzda kırılmaması için kollanan birisiniz.
    bende bir yerden okudum ne kadar doğru bilmiyorum

13. juju

juju Yeni Üye

pilav üstü kuru cıktı hemde sevdigim bi yemek
    Pilav Üstü Kuru
    Sessiz sakin ama çok zekisiniz. Dost canlısı, sevilmeyi bekleyen tavırlarınız ilgi çekiyor.Küçük bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla popüler olmasanız da yakınlarının el üstünde tuttuğu birisiniz

14. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Kokoreç
    Utangaç ve sevimlisiniz. Tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz.

Doğru :D
    kokoreç sevmem ama doğru çıktı :D
    Teşekkürler canım.

15. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Mayıs 22 - 31 ~ İmam Bayıldı

İmam Bayıldı
    Siz lider olmak icin doğmuşsunuz.Sözünü dinleten, dediğini yaptıran
    birisiniz. Kararlı tavırlarınız çevrenizdekileri etkiliyor. İnsanların arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

Anaaa imam bayıldıymışım benn... pfff pffff pffff hiççdee sevmemmm bayılan imamii :D :D

***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz** konusuna benzer içeriklerimiz
  1. doğum tarihine göre

doğum tarihlerine göre aşk uyumu doğum tarihine göre aşk uyumu gününe isim ve tarihine fal gününe isimler doğum tarihine göre ocak 1 - 9 ~ kopek ocak 10 - 24 ~ fare ocak 25 - 31 ~ aslan şubat 1 - 5 ~ kedi şubat 6 - 14 ~ kugu şubat 5 - 21 ~ kaplumbaga şubat 22 - 28 ~ panter mart 1 - 12 ~ maymun mart 13 - 15 ~ aslan mart 16 - 23 ~ fare mart 24 - 31 ~ kedi nisan 1 - 3 ~ kopek...
  2. doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

ben hangi hayvanım hangi hayvanım testi ben testi 2 on hayvansınız Evet arkadaşlarım, bu test ile doğum tarihinize göre yani doğum tarihinizi rakkam aralıklarında girerek hangi hayvanım diyorsunuz ve hangi hayvan olduğunuzu bulabiliyorsunuz. Bakalım hangi hayvanmışsınız :dil: ocak 1 - 9 Köpek Cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden...
  3. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
  4. Doğum Tarihine Göre Hangi Bitkisin Merak Ediyormusun?

doğum tarihine göre hahgi otsun, doğum tarihine göre hangi bitkisin, doğum tarihine göre kişilik özellikleri Doğum tarihine göre kişilik özellikleri hakkında ne kadar meraklısınız bilmiyorum ama burçlar ve fal konusun da inanılmaz bir rağbet var... Meraklıları için bu yazımız da doğum tarihine göre hangi bitki olduğunuz ve özellikleriniz hakkında sizlere genel bilgileri paylaşıyoruz. Kimler...
  5. Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz?

doğum tarihine göre kişilik, doğum tarihine göre kişilik analizi, burçlara göre kişilik Doğduğunuz tarihe göre hangi kişiliksiniz merak ediyormusunuz? Doğduğunuz tarihe göre kişilik analizi sizlerle... Bakalım siz hangi kişiliksiniz ve burcunuzun kişilik özelliklerini ne kadar taşıyorsunuz? 1 Ocak - 10 Ocak Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. doğum gününe göre hangi ünlüsün

,
  2. burçlara göre hangi ünlüsünüz

,
  3. burcuna göre hangi hayvansın

,
  4. doğum gününe göre hangi hayvansın,
  5. doğum tarihine göre hangi çiçeksin,
  6. doğum tarihine göre ben hangi hayvanım,
  7. dogumgunune gore hangi hayvandiniz