***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

Kokoreç
Utangaç ve sevimlisiniz. Tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz

Kokorec hic sevmem ama karsisindaki anlami cok dogru cikti :D

ya iyide bende neden iskembe cikti yaa itiraz ediyorum
:11:

İşkembe
Çok hassas ve narinsiniz. Kolay aşık oluyorsunuz.Ne çok utangaç ne cok girişkensiniz.Arkadaş grubunuzda kırılmaması için kollanan birisiniz.
bende bir yerden okudum ne kadar doğru bilmiyorum

pilav üstü kuru cıktı hemde sevdigim bi yemek
Pilav Üstü Kuru
Sessiz sakin ama çok zekisiniz. Dost canlısı, sevilmeyi bekleyen tavırlarınız ilgi çekiyor.Küçük bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla popüler olmasanız da yakınlarının el üstünde tuttuğu birisiniz

Kokoreç
Utangaç ve sevimlisiniz. Tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz.

Doğru :D
kokoreç sevmem ama doğru çıktı :D
Teşekkürler canım.

Mayıs 22 - 31 ~ İmam Bayıldı

İmam Bayıldı
Siz lider olmak icin doğmuşsunuz.Sözünü dinleten, dediğini yaptıran
birisiniz. Kararlı tavırlarınız çevrenizdekileri etkiliyor. İnsanların arkadaş olmak isteyebiliceği birisiniz.

Anaaa imam bayıldıymışım benn... pfff pffff pffff hiççdee sevmemmm bayılan imamii :D :D

Köfte
Uyumlu, sıcakkanlı birisiniz. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de herkese öyle davranıyorsunuz.Sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

çok doğru çıktı yapmacıklıktan hiç hoşlanmam. teşekkürler

Geri