gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Milyon Da Bir

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu anımız yalan mıydı sence Yaşadık yaşadık mı sence Neden bana beni küstürüyorsun
    Bırakıp yarı yolda gidiyorsun
    Milyonda bir böyle seven bulunur
    Çiçeğim değerini bil
    Milyonda bir kalpten seven bulunur

Doğuş - Milyon Da Bir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupada Astronominin Yeniden Doğuşu

Avrupada Astronominin Yeniden Doğuşu

astronominin doğuşu avrupada astronomi avrupa da astronominin yeniden doğuşu avrupada yeniden İslâm dünyasında astronomi çalışmaları önemini yitirmeye başladığı sıralarda, Rönesansla beraber, Orta Avrupa bilim merkezi olma yolunda idi. Latinceye çevrilen kitaplardan astronomi öğrenilip, üniversitelerde okutuluyordu. Amaç denizcilerin yön ve konum saptama ihtiyaçları, dini günlerin belirlenmesi...
  2. Hiç Bir Kelebeğin Doğuşunu Gördünüzmü.....!

Hiç Bir Kelebeğin Doğuşunu Gördünüzmü.....!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doğuş - Kırk Yılda Bir

Doğuş - Kırk Yılda Bir

kırk yılda bir merhaba ettiği Yaşarım seninle Ömrümün sonuna kadar paylaşırım Yaşlanırım seninle mezara kadar Umut içerir sevgi açar Gülüşünde ışık verir, verir, verir Kırk yılda bir Kirk yılda bir Kırk yılda bir Buldum seni Kaybetmem canımsın En güzel yanımsın
  4. Teoman - Bir Damla Gözyaşı

Teoman - Bir Damla Gözyaşı

tüm kaybolanlar kaybolmuşlara rastlarsa zamanın birinde tek bir damla gözyaşım göle düşerse ellerimden kayıp gidince bir uyansam, uyansam, uyansam uykumdan bir damla gözyaşı bir damla var elimde bir damla gözyaşı bir damla ellerimde sonunda görürüz belki sen de ben de uçsuz bucaksızız bu yalnız şehirde yaşam sevincin duruyor mu hala içinde sustun konuşmadın sözcükler bitince bir...
  5. Bir damla..

Bir damla..

water Bir damla suyun güzelliği dahi tarif edilmez.... Harika bir gezegende yaşıyoruz..

Sayfayı Paylaş